SpiritDog Training Reviews: Werken deze online cursussen?

Om het licht aan te houden, ontvangen we affiliate commissies via sommige van onze links. Ons beoordelingsproces.

meisje dat twee honden buiten in het gras traint

Hoewel het essentieel is om je trouwe viervoeter te trainen om je commando’s op te volgen en zich in veel situaties goed te gedragen, is het inhuren van een professionele hondentrainer duur en werkt het misschien niet goed met je schema. Een fantastisch alternatief dat betaalbaarder en handiger is, is het volgen van online trainingscursussen via een service zoals SpiritDog Training.

Is SpiritDog Training legitiem? Zeker, en je zult misschien verbaasd zijn over hoe effectief het kan zijn. Maar is dit virtuele programma wel geschikt voor jou en je hond? We hebben uitgebreid onderzoek gedaan naar SpiritDog Training en vele andere top online opties om u te helpen de beste beslissing te nemen voor uw behoeften.

Bezoek de website van SpiritDog Training

SpiritDog Training Beoordeling

SpiritDog logo

Productnaam: SpiritDog Training

Productbeschrijving: SpiritDog Training is een online programma dat 17 trainingen biedt voor beginners tot gevorderden.

Samenvatting

Op basis van onze persoonlijke ervaring en de vele positieve klantrecensies die we hebben gezien, is SpiritDog Training elke cent waard. De lessen zijn zeer nuttig, zeer effectief en gemakkelijk in te passen in je drukke schema.

Ons team bepaalt de algemene beoordeling op basis van verschillende factoren, waaronder de verscheidenheid en kwaliteit van cursussen, effectiviteit, prijs, klantenservice en reputatie, en meer.

Pros

 • Grote verscheidenheid aan cursussen
 • Alle lessen worden gegeven door gecertificeerde professionele hondentrainers (CPDT’s)
 • Maakt gebruik van positieve, op games gebaseerde trainingsmethoden
 • Kan meteen beginnen met directe toegang
 • Gratis introcursus
 • Zoom meetings & community (met Academy lidmaatschap)
 • 60 dagen niet-goed-geld-terug-garantie
 • Uitstekende klantrecensies

Tegens

 • Duurder dan sommige andere top online hondentrainingen
 • Geen mobiele app (maar u kunt de webgebaseerde lessen nog steeds op uw telefoon bekijken)

Belangrijkste kenmerken

Spiritdog training op computers en telefoon
 • Gebruikt positieve, op games gebaseerde methoden om hondengedrag te beïnvloeden
 • Alle cursussen bevatten eenvoudig te volgen instructies met video’s en de mogelijkheid om Krijg deskundige antwoorden op alle vragen die je hebt tijdens je training
 • On-demand lessen U kunt doen wanneer het u uitkomt voor uw schema (duurt slechts ongeveer 10-15 minuten per dag)
 • Geeft u de mogelijkheid om alleen de cursussen te kiezen die u nodig hebt in plaats van een maandelijks bedrag te betalen zoals sommige andere top online trainingsprogramma’s
 • SpiritDog Academie optie is een kosteneffectieve manier om uw hond grondig te trainen – toegang tot alle cursussen, Zoom-vergaderingen, communityforum en elke maand een privésessie op afstand van 30 minuten
 • Programma oprichter en hoofd CPDT, Steffi Trott, heeft gestudeerd met Europese trainers zoals multi-wereldkampioenen in behendigheid en European Open-winnaars, evenals gerenommeerde Amerikaanse trainers Kim Terrill en Daisy Peel

Opleidingen

SpiritDog biedt 17 verschillende cursussen, die u afzonderlijk kunt kopen, maar ze bieden ook verschillende kortingsbundels die een uitgebreidere trainingservaring bieden. Elke cursus heeft meerdere stap-voor-stap lessen die u de trainingsvoortgang van vaardigheden laten zien vanaf het begin totdat uw pup de hele cursus beheerst.

Onderwerpen zijn onder meer basis gehoorzaamheidstraining, luistervaardigheden, focussen in het openbaar, zindelijkheidstraining, kalmeren, leibandtraining, agressie, behendigheidstraining en nog veel meer. Hier is een kort overzicht van een paar populaire cursussen.

Reactiviteitsbundel aanpakken

Deze SpiritDog Training reactiviteitsbundel is een must als uw hond reactief op andere honden, mensen, auto’s, enz., En moeilijk om aan de lijn te lopen. Deze lessen leren je waarom je pup reageert zoals ze doet, hoe je kunt identificeren wat haar triggert en wat je kunt doen om haar te kalmeren. In minder dan een maand kun je je harige vriend helpen transformeren in een goed opgevoede, comfortabele metgezel tijdens wandelingen, thuis met bezoekers en op openbare plaatsen.

Ultimate Puppy Programma Bundel

Een perfecte optie als je nog nooit een puppy of volwassen hond hebt getraind, deze bundel leert je de Basisprincipes van training om je klaar te stomen voor succes. Je werkt ook met je nieuwe puppy aan zindelijkheids- en krattraining en tientallen vaardigheden Ze zal een leven lang goed gedrag nodig hebben.

Reddingshond Bundel

Aan de andere kant, als je een redding hebt geadopteerd die niet goed is opgeleid, bevat deze bundel verschillende nuttige cursussen. Het dekt alles wat je nodig hebt om je nieuwe volwassen hond op snelheid te brengen, van basis gehoorzaamheid en krattraining tot focussen in het openbaar en het corrigeren van reactief gedrag.

Losse cursussen

Hoewel de bundels van SpiritDog enorm populair zijn vanwege hun ultieme waarde, heb je veel opties om specifieke behoeften aan te pakken. Enkele van de best verkopende enkele cursussen zijn:

 • Basis gehoorzaamheid
 • Kalmeren
 • Komen wanneer geroepen en outdoor focus
 • Los Leibandlopen
 • Hondentrucs
 • SpiritDog Parkour

Prijs

Cursussen

SpiritDog biedt een gratis 7-daagse cursus die je vrijblijvend kunt uitproberen. En het heeft ook een 60-dagen geld-terug-garantie op cursussen of bundels als u niet tevreden bent.

Academie

SpiritDogAcademy heeft een proefperiode van $ 2 van een week en een geld-terug-garantie van 14 dagen, en u kunt uw abonnement op elk gewenst moment annuleren.

 • Puppy Starter: $ 20 / maand
 • Super Dog (alle cursussen, Zoom-vergaderingen, community): $ 497 / jaar
 • Legend Dog (Super Dog-toegang plus elke maand een privésessie van 30 minuten): $ 89 / maand
 • Bekijk alle opties

SpiritDog Training Coupon

Sadie om toe te voegen

Werkt SpiritDog training? Onze ervaring uit de eerste hand

Sadie om toe te voegen (let op: deze header heeft een kw erin)

Wat is ons eindoordeel?

Bezoek de website van SpiritDog Training

Van de verscheidenheid aan betaalbare cursussen tot zeer effectieve trainingstutorials, we zijn grote fans van SpiritDog Training. Naast de expertlessen biedt dit programma u ook een fantastische klantenservice, of u nu vragen heeft tijdens uw trainingsproces over eventuele factureringsproblemen. De waarde en resultaten van SpiritDog Training zijn moeilijk te verslaan.

Als je niet zeker weet of SpiritDog Training het beste bij jou en je harige vriend past, bekijk dan hoe het zich verhoudt tot vergelijkbare opties in onze beoordelingen van de beste online hondentrainingscursussen en hondentrainingsapps. En als je een specifiek gedrag probeert te corrigeren, zoals zeuren of gaten graven, kun je ook meer leren in onze trainingsartikelen.

Tagged With: Krat Training, Housetraining