Goedhartige officier trekt de hele nacht om de verwaarloosde verdwaalde puppy te beschermen die hij heeft gered


Het redden van een verdwaalde puppy is misschien niet de taak van een politieagent, maar sommige goedhartige agenten doen het niet voor het werk. Sommigen willen echt de kleintjes helpen die zichzelf niet kunnen helpen. Officier Kareem Garibaldi van de Lakeland Police Department in Florida is een van die geweldige mensen.

Officier Garibaldi werkte een vroege ochtenddienst op een zaterdag in mei 2016. Terwijl hij met zijn patrouillewagen reed, kwam hij bijna een kleine Pit/Boxer-mixpuppy tegen. De pup van 8 tot 10 weken oud had geen identificatielabels of halsband en liep gewoon los rond.

Zonder nummer om contact op te nemen of adres om naar terug te keren, nam officier Garibaldi de zoektocht naar het gezin van de puppy in eigen handen. Hij reisde door de buurt en plaatste de volgende dag foto’s op sociale media, in de hoop dat iemand haar zou herkennen. Geen geluk.

Omdat hij geen familieleden kon vinden, bracht hij de pup naar de LPD voor voedsel en warmte tot het einde van zijn dienst. Op geen enkele manier zou hij haar aan haar lot overlaten.

@LakelandPD/Facebook

Aan het einde van zijn derde opeenvolgende dag in 12-urige diensten wist officier Garibaldi dat hij nog meer te doen had voor deze pup. Op zijn eigen vrije tijd bracht hij de hond naar het SPCA Florida Medical Center voor zorg en inspectie.

Agent Garibaldi zat van 8.45 tot 12.00 uur in de wachtkamer terwijl de dierenarts de pup controleerde. De vangnetmanager van het asiel, Connie Johnson, kwam de twee die ochtend tegen en nam een nu virale foto.

“Ik kon het niet laten om deze foto te maken toen ik vanochtend de kliniek van SPCA Florida binnenliep. Agent Kareen deed na de hele nacht werken zijn uiterste best om ervoor te zorgen dat deze puppy veilig en gezond was. Heel erg bedankt voor alles wat je doet!! Je bent zo’n inspiratie.”

@LakelandPD/Facebook

De arme man had duidelijk slaap nodig na een lang weekend, maar hij had andere prioriteiten. De politie van Lakeland deelde het ontroerende verhaal op Facebook, waar het tonnen terechte aandacht kreeg.

“Het zijn de goedhartige agenten zoals deze die de Lakeland Police Department echt uniek maken. Na een lang weekend te hebben gewerkt, vond officier Garibaldi aan het einde van zijn dienst nog steeds de energie om de beste vriend van de mens te helpen.

@SPCAFlorida/Facebook

Johnson herhaalde in wezen de verklaring van het ministerie. Ze wees erop hoe goedhartig de toewijding van de officier aan deze hond was.

“Het was duidelijk een onbaatzuchtig iets om te doen. Hij dacht er niet aan om thuis te komen om te slapen. Hij dacht na over wat hij kon doen om deze puppy te helpen overleven. Hij werd op een gegeven moment wakker om te zien of ze in orde was, toen ging hij weer slapen.”

Gelukkig bleken de inspanningen van officier Garibaldi uiterst waardevol. De pup werd later die dag geadopteerd door een dispatcher. Ze gaat nu onder Hope, een toepasselijke naam.

De politie van Lakeland merkte op dat dit soort dingen de hele tijd gebeuren en gewoon niet vaak worden gedocumenteerd.

“Dat is wat er gebeurt met de officieren op onze afdeling. Zovelen van hen doen zulke prachtige dingen om de gemeenschap te helpen – maar ze zijn nederig. Ze doen het niet voor persoonlijke erkenning, dus het blijft meestal onopgemerkt.”

Hier is voor die onbezongen helden zoals officier Garibaldi die hun uiterste best doen voor harige vrienden. Hope zou hem zeker nog een keer bedanken als ze kon!

H/T: De Dodo
Uitgelichte afbeelding: @SPCAFlorida / Facebook