Bark Food Reviews: recepten, functies en onze persoonlijke ervaring

Om het licht aan te houden, ontvangen we affiliate commissies via sommige van onze links. Ons beoordelingsproces.

hond naast blaffen hondenvoer toppers buiten

Het maken van de juiste keuzes voor de voeding van uw hond is een grote klus voor ouders van gezelschapsdieren. Gelukkig zijn er veel opties, waaronder die services die een abonnementsbox tot aan uw deur bezorgen. BARK Food is een nieuwer bedrijf in de hondenchow markt, maar het moederbedrijf BARK staat bekend om zijn BarkBox hondenabonnementsboxen. Een ding dat BARK-producten onderscheidt, is de groeiende lijst met voedingsmiddelen die zijn ontwikkeld voor specifieke rassen. Huisdierouders kunnen een abonnementsservice voor hun huisdieren instellen. We geven u de details over hun recepten, prijzen en meer in onze BARK Food-beoordelingen. Ontdek hoe onze pups hun voedsel beoordeelden.

Bezoek BARK Food Website

BARK Food Beoordeling

Bark Dog Food logo

Productnaam: BARK Eten

Productbeschrijving: BARK Food is een bezorgservice voor premium, hondenbrokken.

Samenvatting

BARK Food biedt premium brokjes en aanpasbare abonnementen. Brokjes zijn geformuleerd om te voldoen aan rasspecifieke behoeften.

Ons team beoordeelt hondenvoer op basis van verschillende factoren, waaronder variëteit, voedingswaarde, prijzen, klantenondersteuning en meer.

Pros

 • Gratis verzending
 • 10% korting voor abonnementen
 • Hoogwaardige ingrediënten
 • Bereid in bark eigen keukens
 • Vlees allemaal afkomstig uit de VS
 • Dezelfde prijs voor altijd garantie
 • !00% Happy garantie
 • Betaalbaar

Tegens

 • Raslijst is beperkt
 • Geen natte of verse opties
 • Beperkte recepten

Belangrijkste kenmerken

 • Rasspecifieke voeding
 • Hoogwaardige ingrediënten
 • Formules voor volwassenen en puppy’s
 • Aanpasbare levering
 • Eenmalige aankopen zijn beschikbaar
 • Altijd gratis verzending (behalve voor Alaska & Hawaii)
 • Levenslange prijsvergrendeling voor klanten
 • Biedt graanvrije en allergie-opties
 • Geen maïs, soja, tarwe of nepingrediënten
 • Een gecertificeerde voedingsdeskundige formuleert recepten

Prijs

De prijzen van abonnementsboxen variëren. Prijzen beginnen bij $ 22,50 en kunnen oplopen tot meer dan $ 50 per doos, Afhankelijk van het ras en extra items zoals traktaties, supplementen of toppers kiezen eigenaren ervoor om toe te voegen. De leveringsfrequentie heeft ook invloed op de prijs. Eigenaren kunnen kiezen voor levering om de 2, 4 en 8 weken. Dit is een fantastische functie omdat het eigenaren in staat stelt om echt het bedrag te krijgen dat ze nodig hebben, geld te besparen en niets te verspillen. Voor abonnementen is verzending altijd gratis. Bestellingen worden de eerste twee weken van elke maand verzonden.

Individuele zakken met voedsel kunnen worden gekocht, beginnend bij $ 25 voor een zak van 4 pond. Toppers en traktaties beginnen bij $ 8.

BARK Hondenvoer

Momenteel biedt BARK Food vijf soorten droge brokken aan. Ze bieden momenteel geen natte, verse of ingeblikte opties. Alle recepten zijn geformuleerd om te voldoen aan de richtlijnen van de American Association of Feed Control Officials (AAFCO). Brokjes hebben de juiste maat voor verschillende hondenrassen. Recepten volgen ook de wereldwijde voedingsrichtlijnen van WSAVA. Recepten zijn zeer voedzaam, smaakvol en eiwitrijk. Elke formule bevat minimaal 26% eiwit en 14% vet.

BARK maakt gebruik van hoogwaardige ingrediënten met vlees dat afkomstig is uit de Verenigde Staten. De meeste ingrediënten zijn lokaal geproduceerd en alle brokjes, supplementen en toppers worden gemaakt in de Verenigde Staten. Alle recepten zijn geformuleerd om te voldoen aan de voedingsbehoeften van honden en alle recepten noemen vlees als eerste ingrediënt. Recepten bevatten ook gevriesdroogd vlees om maaltijden een diepe vlezige smaak te geven en extra voedingsstoffen toe te voegen.

Bark Hondenvoer Recepten

Bark hondenvoer smaakt vijf zakjes

Momenteel biedt het bedrijf de volgende recepten aan:

 • Cock-a-Doodle Kauwen (Volwassen kip en bruine rijst) $ 37.80 (zak van 15 lb)
 • Brokjes van de zee (Volwassen Alaskan Pollock &; Brown Rice) $ 43.20 (15-lb zak)
 • Gobble Gobble Grain Free Gibble (Volwassen graanvrije kalkoen en zoete aardappel) $ 43.20 (zak van 15 lb)
 • Itty Bitty Chicky (Kip van klein ras en bruine rijst) $ 22,50 (zak van 4 lb)
 • Kleine Buddy Bites (Puppy Chicken &; Brown rijst) $ 22,50 (zak van 4 lb)

Dit zijn abonnementsprijzen. Eenmalige aankoopkosten are iets hoger. Klanten die een abonnementsoptie kiezen, besparen 10% en genieten van gratis verzending. Een extra leuk product, een lege doos die ruikt naar hondenchow, voor $ 10!

Rasspecifiek hondenvoer

BARK Foods werkt voortdurend aan het vergroten van de lijst met specifieke rassen die ze bedienen. Elk specifiek ras heeft een speciale webpagina met uitleg over de voorgestelde keuzes voor dat ras, evenals traktaties, supplementen en speelgoed. Bovendien beantwoorden ze specifieke voedingsvragen voor elk ras. Het bedrijf heeft ook een live chat-optie waar eigenaren onmiddellijk hulp kunnen krijgen bij de behoeften van hun huisdier. Eigenaren kunnen een eenmalige aankoop doen of een profiel instellen speciaal voor hun huisdier.

Naast het bedienen van deze specifieke rassen, kan het bedrijf ook eigenaren van gemengde rassen helpen en hen naar de meest vergelijkbare optie voor hun pup leiden.

Onze persoonlijke ervaring met Bark Dog Food

blaffen hondenvoer producten en snuffelmat

Ik probeerde de Chihuahua box uit met mijn Poogle (Poedel Beagle mix) Falkor. Hij is een hond van 15 pond van ongeveer anderhalf jaar oud. Onze box bevatte de Itty-Bitty Chicky brokjes, Hip-Hop Hoera traktaties en Beef Liver Powder. Hij heeft de gewoonte ontwikkeld om een kieskeurige eter te zijn als het gaat om brokken, dus dit was een uitstekende optie om te proberen. Zodra ik de doos opende, begon hij meteen aan de zak brokjes te snuffelen. We lieten hem meteen een paar happen proberen, en hij slokte ze vrij snel op.

Ik begon met het mengen van zijn gewone brokjes met het nieuwe merk tijdens de maaltijden. Falkor vond de nieuwe brokjes zo lekker dat hij het allemaal opat en zijn oude chow in de kom liet liggen. Hij bleef dit elke keer doen als ik hem de mix gaf, dus we boden hem uiteindelijk alleen de Itty-Bitty Chicky-brokjes aan. Hij genoot echt van de smaak en het kleine formaat van de brokjes was perfect voor zijn kleine mond en tanden.

We probeerden het runderleverpoeder uit, waar hij van genoot. Hij had het echter niet nodig voor dit recept. Het heeft een zeer sterke geur, dus een beetje gaat een lange weg. Ik heb geprobeerd het op andere voedingsmiddelen te schudden, en hij heeft er ook van genoten. Hoe dan ook, hij eet de brokjes graag met of zonder het toegevoegde poeder. Hij was helemaal weg van de traktaties, zozeer zelfs dat ik ze moest verbergen omdat hij er constant achteraan zat.

De kleinere brokjes zijn geweldig geweest voor zijn tanden en zijn spijsvertering. Sinds we zijn overgestapt op deze brokjes, hebben we gemerkt dat hij energiek is en in een zeer goed humeur. Bovendien heeft hij geen zorgen over zijn darmen of stinkend gas, wat al lang een probleem is. Al met al heeft mijn kleine pup echt genoten van deze brokjes. Het ziet eruit, ruikt en, neem ik aan, smaakt veel beter dan het merk waar hij eerder op zat.

Voor mijn grotere hond Daisy, een tien jaar oude Pitbull Lab-mix, hebben we een paar verschillende items geprobeerd. Een daarvan was de Chicken Lickin’ Good Popcorn topper. Dit was meteen een schot in de roos. Als oudere hond die kieskeurig kan zijn over haar eten, heeft dit haar erg gelukkig gemaakt. Ze eet zowat elk ander voedsel waar ik deze nuggets op doe. Ook de Clucky Soft Bakes koekjes zijn een grote hit. De laatste tijd wil ze overdag niet zoveel eten en geeft ze de voorkeur aan een grotere maaltijd in de avond. Deze koekjes zijn een leuke traktatie geweest om de hele dag door te hebben.”

– Danielle D., Canine Journal

De Hip Hp Hop Hoera! Hip &; Joint soft chews zijn ook iets wat ze lekker vindt. Ze is erg kieskeurig over voeding en supplementen, maar houdt van de smaak hiervan. Dit is goed nieuws omdat ze een oudere en grotere pup is, ongeveer 85 pond, en begint te vertragen in haar bewegingen. Over het algemeen is ze erg blij met het nieuwe aanbod. Danielle D. CJ

Veelgestelde vragen

GEBRUIKT BARK gezonde ingrediënten?

Ja, ze maken recepten met beperkte ingrediënten van voedsel van hoge kwaliteit. Alle recepten beginnen met een benoemd eiwit en bevatten over het algemeen een benoemde vleesmaaltijd. Ze bevatten andere elementen zoals eieren, zoete aardappelen, aardappelen, pompoen, pompoen, lijnzaad, bietenpulp en vitamine- en mineralensupplementen. De formules van BARK gebruiken nooit kunstmatige conserveermiddelen, smaakstoffen, kleuren of additieven.

Waar wordt BARK Food gemaakt?

Alle brokjes worden hier in de Verenigde Staten gemaakt. Het bedrijf heeft zijn hoofdkantoor in New York City, maar heeft productiefaciliteiten in Kansas. Alle vleeswaren en vele andere ingrediënten zijn afkomstig uit de VS.

Komen er nog meer rasspecifieke recepten aan?

Ja. Het merk werkt voortdurend aan het vergroten van de lijst met rassen die ze bedienen. Eigenaren kunnen zich aanmelden om op de hoogte te worden gesteld wanneer er nieuwe opties beschikbaar zijn.

Is BARK Worth De Prijs?

Ja, naar onze mening is BARK Food de prijs zeker waard. Dit merk is redelijk betaalbaar en de gratis verzending maakt een groot verschil. Het is een van de goedkoopste opties in vergelijking met andere bezorgdiensten. Bovendien, in vergelijking met de prijzen van commerciële merken in dierenwinkels en supermarkten, biedt dit merk fantastische waarde en producten van veel hogere kwaliteit.

Kan ik mijn abonnement opzeggen of wijzigen?

Ja, eigenaren kunnen hun abonnementen wijzigen of opzeggen na de eerste levering. EenLang daarna zijn alle producten beschikbaar voor individuele aankoop. Klanten kunnen het bedrijf e-mailen, bellen en sms’en als dat nodig is. Eigenaren kunnen de hoeveelheid die ze ontvangen wijzigen, hoe vaak ze deze ontvangen en kiezen welke specifieke add-ons ze in hun abonnement willen opnemen. Dit is erg handig en stelt eigenaren met meer dan één pup in staat om een doos te maken die aan alle behoeften van hun huisdier voldoet, in plaats van meerdere abonnementen te moeten instellen of voedsel op verschillende plaatsen te kopen.

Is dit voedsel goed voor honden met allergieën?

Ja, deze chow is geweldig voor honden met allergieën. Omdat ze tarwe-, soja- en maïsvrij zijn, zijn deze brokjes gemakkelijk voor de maag en voorkomen ze enkele veel voorkomende allergieproblemen. Samen met graanvrije opties kunnen eigenaren allergieproblemen met het bedrijf bespreken. Eigenaren van honden met een gevoelige maag, kieskeurige eters en allergieën melden allemaal dat hun honden het heel goed doen met dit voedsel.

Ons eindoordeel

Bezoek de website van BARK Food

Over het algemeen zijn we erg onder de indruk van BARK Food. We waarderen de rasspecifieke formules, evenals de recepten met beperkte ingrediënten. Bovendien is het gunstig om alle vleeswaren en de meeste andere ingrediënten lokaal in de Verenigde Staten te hebben. We waarderen het dat eten allemaal in de bedrijfskeukens wordt bereid en niet wordt uitbesteed. De gebruikte hoogwaardige vleesbronnen zijn ook erg belangrijk. Deze recepten bevatten natuurlijke, benoemde ingrediënten en gebruiken geen kunstmatige smaakstoffen, componenten of vulstoffen.

De recepten voldoen allemaal aan de AAFCO-richtlijnen en we waarderen het bezorggemak. Bovendien is de mogelijkheid om te kiezen hoe vaak chow wordt geleverd nuttig. Qua prijs is dit merk redelijk betaalbaar en omdat het van veel hogere kwaliteit is dan veel dierenwinkelopties, biedt het meer waar voor uw geld.

Over het algemeen waren we best tevreden met deze brokjes voor onze hond. Als u nog steeds andere soorten gezond, smakelijk en hoogwaardig hondenvoer verkent, lees dan onze beoordelingen van de beste bezorgdiensten voor hondenvoer. We hebben ook een artikel over het beste hondenvoer voor de meeste dieettypen, inclusief gezondheidsproblemen en leeftijdsgerelateerde zorgen. Eigenaren kunnen ook meer te weten komen over de beste gewrichtssupplementen en allergiesupplementen voor honden.

Tagged With: Food Delivery