Zesty Paws Beoordelingen: Kalmerend, Aller-immuun, 8-in-1, Zalmolie, Probiotica & Meer

Om het licht aan te houden, ontvangen we affiliate commissies via sommige van onze links. Ons beoordelingsproces.

yorkie hond die een kauwtablet eet met Zesty Paws-pakketten vooraan

Met een markt overspoeld met supplementen voor huisdieren, is het moeilijk om te weten wat onze beste opties zijn om de gezondheid en kwaliteit van leven van onze harige vrienden te verbeteren. Zesty Paws, veruit het populairste merk, biedt tal van honden- en kattensupplementen voor alles, van allergieverlichting tot gewrichtsgezondheid. Maar is Zesty Paws een goed merk? We hebben in de loop der jaren tientallen merken van huisdiersupplementen beoordeeld en delen hoe Zesty Paws zich verhoudt tot anderen.

Bekijk Zesty Paws op Amazon | Bekijk Zesty Paws op Chewy

Zesty Paws Reviews

pittige poten logo 250

Productnaam: Pittige Poten

Productbeschrijving: Zesty Paws biedt huisdiersupplementen, vitamines, oliën en andere producten voor huisdieren.

Samenvatting

Als u op zoek bent naar volledig natuurlijke gezondheidssupplementen voor uw huisdier, zijn de producten van Zesty Paws het overwegen waard. Ons team bij Canine Journal heeft succes gevonden met sommige van hun supplementen en we hebben talloze positieve beoordelingen van tevreden klanten gezien.

Ons team beoordeelt hondensupplementen op basis van verschillende factoren, waaronder de kwaliteit van de ingrediënten, de verscheidenheid aan producten, de prijs, de klantenondersteuning en meer.

Pros

 • Betaalbaar geprijsd in vergelijking met veel andere premium supplement merken
 • Grote verscheidenheid aan volledig natuurlijke supplementen
 • Producten bevatten geen granen, maïs, soja of kunstmatige conserverings- en smaakstoffen
 • 100% tevredenheidsgarantie
 • Een meerderheid van positieve beoordelingen voor effectieve producten

Tegens

 • Sommige klanten zeggen dat hun honden de smaak niet lekker vinden
 • Een paar klachten dat de kauwen te kruimelig zijn

Belangrijkste kenmerken

 • Alle producten gecertificeerd door de National Animal Supplement Council (NASC) voor veilige productiepraktijken. De NASC is een non-profit handelsorganisatie die zich inzet voor het vaststellen van kwaliteitsnormen voor huisdiersupplementen, die niet worden gereguleerd door de FDA.
 • Het bedrijf is gevestigd in Orlando, Florida, en alle supplementen worden gemaakt in de VS.
 • 100% tevredenheidsgarantie.
 • Opgericht in 2014 en overgenomen door H&H Group voor $610 miljoen in 2021.
 • Erkend als het # 1 merk van huisdiersupplementen in de VS, volgens het wereldwijde marktonderzoeksbureau Euromonitor.

Top 8 Zesty Paws Producten & Prijzen

Met zo’n enorme verscheidenheid aan huisdiersupplementen en andere producten op de markt, is het onmogelijk om alle aanbiedingen van Zesty Paws op te nemen. Hier zijn hoogtepunten van enkele van de populairste producten van Zesty Paws. Voordat u uw harige vriend een supplement geeft, is het belangrijk om contact op te nemen met uw dierenarts om ervoor te zorgen dat het veilig is voor de specifieke gezondheidsbehoeften van uw hond.

Zesty Paws Calming Bites Beoordeling

Zesty Paws Kalmerende Beten

Heeft uw pup wat angstverlichting nodig tijdens autoritten, dierenartsbezoeken, vuurwerk en andere stressveroorzakende situaties? Veel klanten (en ons team bij Canine Journal) vinden dat Zesty Paws Calming Bites uiterst effectief zijn. Deze zachte kauwen met pindakaassmaak bevatten negen kalmerende ingrediënten, waaronder een premium vorm van L-theanine en ashwagandha om de effecten van kalmte, ontspanning en mentale focus te maximaliseren. Andere opmerkelijke ingrediënten zijn hennepzaadpoeder, kamille, L-tryptofaan, passiebloem en meer.

Hun advanced calming bites met kalkoensmaak voegen melatonine toe aan dezelfde mix van kalmerende ingrediënten voor verbeterde ontspanning. Ze hebben zelfs een puppyformule voor honden vanaf acht weken oud. Zesty Paws Kalmerende Bites’ bijwerkingen zijn niet aanwezig of vrij minimaal voor de meeste honden. Een handvol ouders van huisdieren meldde echter diarree of braken.

Prijs

Meer Calming Supplement Beoordelingen

Onze ervaring uit de eerste hand met de kalmerende producten van PetHonesty

“Zesty Paws stuurde me een paar van hun kalmerende producten om mijn hond te helpen met vuurwerk tijdens de Fourth of July.

De eerste die ik uittestte met mijn hond, Sally, was de Calming Flavor Infusions, die is geformuleerd om honden te helpen de hele dag ontspannen te blijven. Het vloeibare supplement heeft L-Theanine, ashwagandha, kamille, melatonine, en meer om ontspanning, focus, helderheid en kalmerende ondersteuning te bevorderen.

Ik vond de verpakking nogal rommelig. THet vloeibare supplement zit in een fles, maar er zit geen pompje bij. Dit maakte het toedienen van de juiste dosis een beetje lastig omdat het één theelepel (of één pomp) per 10 pond hondengewicht aanbeveelt. Er staat ook om het na opening in de koelkast te bewaren, wat normaal gesproken prima zou zijn, maar de fles werd gemakkelijk rommelig en vervolgens in mijn koelkast.

Sally was ook geen fan van de smaak ervan. Ze zou haar brokjes vermijden als ik het supplement niet zou maskeren met natvoer of pindakaas.

Over het algemeen was het moeilijk om te zeggen of het Sally hielp met vuurwerk, omdat ik het eerder op de dag aan haar zou geven, en toen het vuurwerk ’s avonds eenmaal begon af te gaan, leek ze nog steeds gestrest. Ik vond meer geluk met Zesty Paws Advanced Calming Bites.

Voor Sally’s gewicht zou ik haar ongeveer een uur voordat ik verwachtte dat er vuurwerk in onze buurt zou beginnen, twee kauwen geven. Ze weigerde ze op te eten en hield duidelijk niet van de smaak ervan. Dus nogmaals, ik bedekte de kauwen met pindakaas of natvoer, en ze at ze toen gelukkig op.

De kauwen waren veel gemakkelijker en minder rommelig om haar te laten eten, en ik merkte dat ze ook meer ontspannen was tijdens het vuurwerk. Toen ik erachter kwam hoe nuttig ze waren voor Sally, maakte ik doggybags voor andere buurthonden met instructies voor hun tweebenige ouders. Verschillende van mijn buren zeiden dat hun pups veel rustiger en comfortabeler waren op de dagen rond de vierde juli. Het maken van Fourth of July goody bags voor de honden in mijn buurt is nu mijn traditie.”

– Kimberly Alt, Coonhound Mix Ouder

Zesty Paws Aller-Immune Bites Beoordeling

pittige Poten Immuniteit beten

De Aller-Immune Bites van Zesty Paws zijn een van de hoogst gewaardeerde supplementen van dit merk, waarbij veel klanten de broodnodige verlichting voor de jeukende huid van hun honden. De combinatie van colostrum, zalmolie, 250 miljoen kve van een probiotische mix van 5 stammen, astragaluswortel en andere actieve ingrediënten ondersteunen het immuunsysteem, histamine en de spijsvertering voor honden met huid-, seizoens- en omgevingsallergieën.

Deze allergie supplementen zijn ook verkrijgbaar in Mini-beten voor kleine honden, een puppyformule en een geavanceerde formule. De meest voorkomende Zesty Paws Aller-Immunity bijwerkingen zijn dunne ontlasting of diarree, maar de meeste honden verdragen ze goed.

Wist je dat?

U kunt thuis een allergietest bestellen om mogelijke irriterende stoffen te bepalen die de jeukende huid of maagklachten van uw pup veroorzaken. Deze kits testen op gevoeligheid of intolerantie voor voedsel en omgevingsfactoren die zich in de loop van de tijd ontwikkelen. U stuurt een speeksel- of haarmonster naar het laboratorium van het bedrijf en krijgt binnen een paar weken resultaten. U kunt deze resultaten vervolgens delen met uw dierenarts om mogelijke oorzaken verder te beperken.

Prijs

Meer Dog Allergy Supplement Beoordelingen

Zesty Paws Zalmolie Review

esty Paws Zalmolie

Een dagelijkse pomp zalmolie kan je harige vriend meerdere gezondheidsvoordelen geven. De Omega-vetzuren in zalmolie ondersteunen de gezondheid van het immuunsysteem, de hersenen, het hart, de gewrichten, de huid en de vacht. Omega’s helpen ook huidontsteking en jeuk door allergieën te verminderen en ontstekingen en pijn in pijnlijke gewrichten te verlichten.

Zesty Paws heeft de best verkochte zalmolie op Amazon, Chewy en andere sites vanwege de combinatie van hoogwaardige, veilige ingrediënten en concurrerende prijzen. Deze olie wordt gewonnen uit in het wild gevangen zalm uit Alaska, en Een theelepel bevat 850 mg omega-3 vetzuren (met DHA en EPA). Het bevat alleen pure zalmolie en gemengde tocoferolen (een natuurlijk conserveermiddel dat een combinatie is van verschillende bronnen van vitamine E).

Prijs

Meer Zalmolie voor honden beoordelingen

Zesty Paws Omega Bites Beoordeling

Zesty Poten Omega Bites

Een andere uitstekende optie voor chronische jeukende huid, een gezonde vacht en gewrichtsondersteuning, De Omega Bites van Zesty Paws bevatten “AlaskOmega Fish Oil”, een rijke bron van EPA en DHA afgeleid van duurzame wilde koolvis uit Alaska. Verkrijgbaar in spek- en kipsmaken, bevatten deze zachte kauwen ook een mix van omega’s, vitamines en antioxidanten om de droge, geïrriteerde huid, hotspots, kale plekken, enz. Te helpen verbeteren. Veel pupouders zeggen dat deze Omega Bites uitstekend zijn in het verminderen van verharing en het herstellen van de glanzende, glanzende vacht van hun hond.

Prijs

Zesty Paws Mobility Bites Beoordeling

Zesty Paws Mobiliteit Bites

Als je harige vriend last heeft van gewrichtsproblemen als gevolg van artritis, heupdysplasie, enz., Een gewrichtssupplement kan helpen ontstekingen in gewrichten te verminderen en herstel kraakbeen en bindweefsel tot Verhoog de flexibiliteit, beweging en mobiliteit. De mobiliteitsbeten van Zesty Paws kunnen de beste gok van uw hond zijn. Deze zachte kauwen bevatten een gepatenteerde mix van premium ingrediënten, zoals glucosamine, chondroïtine, MSM en kelp, om uw pup te helpen die te maken heeft met gewrichtsstijfheid en verminderde mobiliteit.

Hoewel een paar pup-eigenaren diarree als bijwerking melden, vinden de meeste klanten deze kauwen effectief in het verlichten van gewrichtsproblemen met hun pups. Zesty Paws biedt ook mobiliteitsbeten in Senior Advanced, Vet-Strength en Hemp-geïnfundeerde formules, zodat u verschillende opties heeft op basis van de specifieke behoeften van uw pup.

Prijs

Meer Dog Joint Supplement Beoordelingen

Zesty Paws Probiotische Bites Review

Zesty Paws Probiotische Beten

Als uw hond metgezel lijdt aan aanhoudende spijsverteringsproblemen, deze Zesty Paws probiotische supplement kan helpen verlichten van zijn symptomen. Probiotica kunnen niet alleen helpen bij diarree, gas, constipatie en andere buikproblemen, maar ze kunnen ook helpen bij diarree, gas, constipatie en andere buikproblemen Versterk het immuunsysteem van uw hond om infecties en allergische symptomen te bestrijden evenals andere voordelen.

Verkrijgbaar in pompoen- en kipsmaken, elke zachte kauw bevat zes miljard CFU’s (kolonievormende eenheden) van zes verschillende nuttige levende bacterieculturen voor honden. Deze goede bacteriestammen helpen schadelijke bacteriën onder controle te houden in de darm van uw pup. Een paar huisdierouders melden Zesty Paws Probiotic Bites bijwerkingen, zoals diarree en braken. Maar de meeste klanten zeggen dat dit product de maagproblemen van hun pup verlichtte.

Prijs

Meer Dog Probiotic Beoordelingen

Zesty Paws 8-in-1 Recensie

Zesty Paws’ 8-in-1 multivitamine bevat veel meer dan essentiële vitaminen en mineralen die honden nodig hebben voor het welzijn van het hele lichaam. Deze multifunctionele zachte kauwen zijn ook verrijkt met glucosamine, chondroïtine en MSM voor de gezondheid van de gewrichten, probiotica en spijsverteringsenzymen voor de darmgezondheid en visolie voor een gezonde vacht en huid. En de vitamine / mineralenmix ondersteunt ook de gezondheid van hart, lever en immuun.

Ze zijn verkrijgbaar in de smaken kip en pindakaas. De meest voorkomende Zesty Paws 8-in-1 bijwerking gemeld door pupouders was braken, maar een overgrote meerderheid van de klanten zei dat hun honden geen bijwerkingen hadden op dit supplement. Velen zeiden het verbeterde het lage energieniveau van hun hond.

Prijs

Meer Dog Vitamin Beoordelingen

Zesty Paws 11-In-1 Recensie

Zesty Paws 11 In 1 kauwen

Zesty Paws 11-in-1 bites bevatten geavanceerde ingrediënten om aan te pakken veel voorkomende gezondheidsproblemen waarmee onze honden worden geconfronteerd naarmate ze ouder worden of voor volwassen pups die een gezondheidsboost nodig hebben meer dan wat hun 8-in-1 aanbeten bieden. Naast glucosamine, chondroïtine, MSM, visolie en spijsverteringsenzymen, bevat deze multivitamine voedingsstoffen om te helpen bij de gezondheid van urines en nieren en de hersenfunctie.

Het heeft ook hogere antioxidantniveaus om een verzwakkend immuunsysteem te stimuleren en cellen te beschermen tegen schade naarmate ze ouder worden. In tegenstelling tot de 8-in-1-beten van de Zesty Paws, bevatten deze zachte kauwen echter geen probiotica. Ze zijn verkrijgbaar in de smaken rundvlees en kip.

Prijs

Veelgestelde vragen

Hier zijn enkele vragen die huisdierouders vaak stellen over Zesty Paws.

Is er ooit een pittige pootjes teruggeroepen?

Op basis van ons onderzoek naar terugroepgegevens van huisdierproducten door de Amerikaanse Food & Drug Administration (FDA) en de American Veterinary Medical Association (AVMA), zijn er geen Zesty Paws-terugroepacties geweest in de 10-jarige geschiedenis van het bedrijf.

Pet Honesty vs Zesty Paws: welk merk is beter?

Een van de belangrijkste concurrenten van Zesty Paws is het merk Pet Honesty, een andere fabrikant van volledig natuurlijke huisdiersupplementen. We houden van de producten van Pet Honesty en ons team heeft ze gezond en effectief gevonden. Het is moeilijk om een winnaar te kiezen tussen deze twee hoogwaardige merken, maar we zouden de lichte voorsprong geven aan Pet Honesty omdat ze een FDA-goedgekeurde faciliteit en volg alle richtlijnen voor een goed productieproces (GMP) en zijn SQF (Safe Quality Food) Level 3 gecertificeerd. Zie onze Pet Honesty review voor meer informatie.

Ben je op zoek naar gezonder hondenvoer?

Bekijk Zesty Paws op Amazon | Bekijk Zesty Paws op Chewy

Ons team hier bij Canine Journal geeft de supplementen van Zesty Paws twee poten omhoog voor hun hoge kwaliteit, Volledig natuurlijke producten die betaalbaar geprijsd zijn. Er is een goede reden waarom Zesty Paws het best verkochte huisdiersupplementmerk in de VS is – ze zijn effectief voor miljoenen honden, waaronder de onze.

Naast gezondheidssupplementen wilt u er misschien ook voor zorgen dat uw pup het gezondste dieet krijgt dat mogelijk is. Zorg ervoor dat u onze beoordelingen van premium, volledig natuurlijke verse maaltijden voor honden, het beste hondenvoer van menselijke kwaliteit en de beste bezorgdiensten voor hondenvoer bekijkt, of u nu brokjes van het merk, op maat gemaakt vers hondenvoer of verschillende andere opties nodig hebt. We hebben ook een uitgebreid artikel over de beste hondenvoeding per type en specifieke gezondheidsbehoeften.

Tagged With: Supplementen