Yeti Dog Bowl Review: functies, prijzen en meer (met persoonlijke ervaring)

Om het licht aan te houden, ontvangen we affiliate commissies via sommige van onze links. Ons beoordelingsproces.

Hond drinkt uit een Yeti hondenbak buiten

Hoewel er veel aandacht wordt besteed aan wat er in de kom van een hond gaat, kan de voerschaal zelf een verschil maken. Een hondengerecht dat de laatste jaren veel aandacht heeft gekregen is de Yeti Boomer hondenbak. Het bedrijf staat bekend om zijn stevige koelers, drinkgerei, tassen, kleding en andere producten. Het is niet verwonderlijk dat deze voerbakken populair zijn, maar zijn ze de hype waard?

Bekijk op Amazon | Uitzicht op Chewy

Yeti Dog Bowl Beoordeling

Samenvatting

Yeti maakt producten die zijn ontworpen om sterk te zijn en bestand te zijn tegen het ruige buitenleven. De Yeti Boomer Dog Bowl is een top-of-the-line, stevige en duurzame hondenbak gemaakt voor zowel voedsel als water.

Pros

 • Zeer duurzaam
 • Gemakkelijk schoon te maken
 • Houdt water vers
 • Aanpasbare
 • No-tip ontwerp
 • Dubbelwandig en niet geïsoleerd
 • Hoog beoordeeld
 • Twee maten
 • Meerdere kleuren
 • Betrouwbaar bedrijf
 • Garantie

Tegens

 • Duur
 • Sommige eigenaren zeggen dat hun kommen zijn verroest

Belangrijkste kenmerken

 • Edelstaal
 • Lek-, roest- en deukbestendig
 • Vaatwasmachinebestendig
 • Antislipring aan de onderkant
 • Niet-geïsoleerde dubbele wanden
 • Compatibel met droog en nat voedsel
 • 4 of 8 cups
 • Naadloos ontwerp
 • BPA vrij

Yeti Boomer Dog Bowl Beoordeling

Yeti hondenbak in twee maten

De Yeti Boomer is gemaakt van niet-geïsoleerd roestvrij staal. THese gerechten zijn ontworpen om taai te zijn. Ze zijn lek-, deuk- en roestbestendig. Het ontwerp maakt gebruik van een dubbelwandig ontwerp, waardoor deze schepen super stevig en duurzaam in de hand liggen. De buitenkleur is gemaakt om lang mee te gaan en vervaagt, chipt of barst niet. Dit is niet verwonderlijk, aangezien het bedrijf bekend staat om zijn duurzaamheid.

De Boomer-kom is zwaar, ontworpen om te voorkomen dat honden hem omgooien, en heeft een Bearfoot antislip ring aan de onderkant om uitglijden en glijden te voorkomen. Het is ook glad van textuur, waardoor het moeilijk is voor pups die graag op hun gerechten kauwen. Kommen zijn vaatwasmachinebestendig, waardoor schoonmaken heel gemakkelijk en handig is. Het is BPA-vrij en maakt gebruik van een naadloos ontwerp.

Eigenaren kunnen kiezen voor een capaciteit van 4 of 8 kopjes. Bowls zijn er in een selectie van kleuren: staal, wit, marine, Nordic blue, Nordic purple, river green, bikini pink, black, seafoam, charcoal en orange. Niet alle kleuren zijn beschikbaar voor beide maten. Ze kunnen worden aangepast met de naam van uw pup en een afbeelding uit de beschikbare galerij. Eigenaren kunnen zelfs hun eigen ontwerpen toevoegen. Er zijn ook monogrammen beschikbaar, zodat eigenaren een echt gepersonaliseerde voerschaal voor hun pup kunnen maken. Verfraaiingen zijn een toeslag, hoewel het bedrijf van tijd tot tijd verkoop en gratis maatwerk als een speciale biedt.

Onze persoonlijke ervaring met Yeti Boomer Dog Bowl

“Onze honden hebben veel waterbakken geprobeerd en de Yeti Bowl is verreweg het gemakkelijkst schoon te maken, is nooit per ongeluk gemorst en ziet er altijd gloednieuw uit. De geweldige kleuropties zijn een extra bonus – we genieten echt van de kleur die we hebben.”

– Michelle Schenker, medeoprichter van Canine Journal en reddingshond ouder

Deze kom krijgt voornamelijk positieve feedback, maar sommige eigenaren zeggen dat het het water niet koel houdt. Ons team testte het uit en zette de Yeti en een andere kom, beide 32 gram, buiten gedurende 5 uur op een dag wanneer de temperaturen varieerden van 80 tot 86 graden. Op onze test bleef de Yeti ongeveer 5 graden koeler.

Boomer Bowl metingen zijn:

 • Capaciteit van 4 kopjes – weegt leeg 1,2 kilo. Externe afmetingen zijn 6,8 “B x 3,1” H.
 • Capaciteit van 8 kopjes – weegt leeg 1,9 kilo. Externe afmetingen zijn 8,0 “B x 3,5” H.

Prijzen

Aan de Yet Boomer Bowl hangt een prijskaartje van

40,00 dollar


voor de capaciteit van 4 koppen en

50,00 dollar


voor de 8-kop.
De Boomer Bowl wordt geleverd met een garantie van vijf jaar wanneer deze rechtstreeks op de website van het merk wordt gekocht.

Afbeeldingen, ontwerpen en tekst kunnen tegen extra kosten worden toegevoegd. Deze variëren op basis van wat eigenaren kiezen. Monogrammen kosten bijvoorbeeld $ 6 per kant. Ontwerpen beginnen bij $ 6 en aangepaste ontwerpen hebben andere kosten. Gewoonteization is alleen beschikbaar op de Yeti-website, hoewel het gerecht verkrijgbaar is bij andere online retailers zoals Amazon en Chewy.

Yeti Dog Bowl Stand: Zpirates Beoordeling

Zpirates yeti hondenbak stand

Er wordt vaak gevraagd of er een Yeti hondenbakstandaard is. Yeti maakt momenteel geen vuist, hoewel veel andere bedrijven en makers stands hebben ontworpen die passen bij de Boomer. Dit is een veelgevraagd item, omdat veel pups kommen nodig hebben die van de grond zijn. Kies bij de aankoop van deze producten degenen die bij uw Boomer-maat passen. Zoek naar verstelbare standaards, omdat deze vaak het beste zijn om een goede pasvorm te krijgen. Deze, gemaakt van bamboe van ZPirates, is verstelbaar en hoog gewaardeerd. Wanneer u een standaard kiest, kijk dan naar de afmetingen voordat u koopt.

Yeti’s Boomer bowl is ontworpen om te worden gebruikt op vlakke grond. Volgens beoordelingen is het vrij moeilijk voor zelfs de grootste honden om te kantelen. Het plaatsen van het in een standaard kan de functionaliteit veranderen, dus je kunt wat morsen.

Yeti Trailhead Hondenbed Review

Yeti hondenmand

Yeti maakt de Trailhead hondenmand samen met de zeer populaire Boomer bowl. Het twee-in-één verstevigde bedontwerp heeft een thuisbasis en een verwijderbaar reiskussen. Het beschikt ook over een ondersteunende en zachte matras bolster. Het is gemaakt van schuim met hoge dichtheid, samen met lichter schuim, om het zacht en gezellig te maken. Het Trailhead bed heeft een waterdichte bodem, perfect voor gebruik thuis en bij het verkennen van het buitenleven. De EVA gegoten basis is waterbestendig. Het Trailhead-bed meet 39,4 inch lang en 29,1 inch breed.

Dit bed is machinewasbaar. De hoes wordt opengeritst en komt er meteen af. Het bed wordt geleverd met een beperkte garantie van drie jaar. Het bed kosten

$225.00 ($225.00 / Count)


.

Het Trailhead-bed krijgt hoge beoordelingen als een betrouwbaar, comfortabel bed, hoewel aan de hogere kant met betrekking tot de prijs. Het komt slechts in één maat, dus het past misschien niet bij grotere en gigantische rassen. Het gebrek aan maatkeuzes is het grootste probleem dat klanten hebben. Maar zelfs dan houden ze van het bed.

Over Yeti

Het merk is actief sinds 2006, toen het begon met het maken van koelers die zijn ontworpen om een buitenavontuur aan te kunnen. Het bedrijf is inmiddels uitgebreid en verkoopt nu veel meer producten. De hondenproductlijn is ontstaan met de wens om pups te voorzien van dezelfde betrouwbare, stevige buitenuitrusting als ze onze “meest loyale avontuurlijke metgezellen” zijn. Hoewel de productlijn beperkt is, worden zowel de bedden als de kommen zeer beoordeeld en klanten zijn er dol op.

Wat is ons eindoordeel?

De Yeti Boomer bowl is een fantastische investering voor uw pup. Hoewel hoger in prijs dan sommige, overtreffen de kwaliteit, het vakmanschap en de functionaliteit de meeste andere. Het gerecht is ontworpen om stevig en bijna niet te tippen, en deze voldoet aan het merk. Klanten vinden de hogere prijzen niet erg, omdat het veel andere producten overleeft. Een fantastische keuze voor elke pup, vooral degenen die bewegen en kommen kantelen. Het is bijna onmogelijk om op te kauwen, dus dat is een ander probleem dat dit product elimineert. Als het gaat om gerechten voor het voeren van huisdieren, is Yeti een topkeuze.

Als u niet zeker weet of dit het juiste voervoer voor uw pup is, zijn er veel andere opties om te overwegen. We behandelen vele soorten, waaronder water- en voedselbakken zonder morsen, evenals waterfonteinen en andere voedselkommen. Sommige eigenaren hebben misschien langzame of doolhofvoeders nodig om honden ervan te weerhouden hun voedsel te snel naar beneden te gooien.

Ongeacht welk hondengerecht je kiest, houd de voerplek van je hond op dezelfde plaats zodat ze weten waar ze heen moeten tijdens de maaltijd. Consistente plaatsing houdt ook rommel binnen. Houd kommen uit de buurt van andere huisdieren en probeer ze op verschillende plaatsen te voeren. Houd katten uit de buurt van het gerecht van de hond, omdat ze verschillende behoeften hebben en geen hondenvoer mogen eten.

Vraagt u zich af wat u in de kom van uw pup moet doen?

Zodra je de beste hondenbak hebt gekozen, is beslissen waarmee je deze wilt vullen de volgende hindernis. Het is altijd verstandig om te bekijken wat u uw pup te eten geeft om er zeker van te zijn dat u het beste voor hem kiest. Houd er rekening mee dat het misschien niet voor elke hond hetzelfde voedsel is, zelfs niet in hetzelfde huishouden. U moet altijd voedsel kiezen dat is gemaakt voor de levensfase en grootte van uw pup. Er zijn tal van keuzes, van brokken, volledig natuurlijk, natvoer, menselijke kwaliteit, holistisch, rauw of zelfs zelfgemaakt. Raadpleeg altijd uw dierenarts over specifieke zorgen met betrekking tot de voeding van uw huisdier, inclusief het toevoegen van supplementen.

Tagged With: Hydratatie