Wild One Beoordelingen: Voldoen hun trendy huisdierproducten aan de hype?


Om het licht aan te houden, ontvangen wij affiliate commissies via sommige van onze links. Ons beoordelingsproces.

2 Engelse Bulldogs op bed dragen Wild One harnassen spelen met speelgoed

De markt voor modieuze hondenaccessoires blijft groeien omdat veel stijlbewuste huisdiereigenaren willen dat hun harige sidekicks zich onderscheiden van de massa. Wild One, een trendy start-up bedrijf, is een van de leiders in deze nieuwe niche en heeft de aandacht getrokken van vele beroemdheden en beïnvloeders, zoals Ariana Grande, Billie Eilish, en Kanye West.

Het merk biedt een verscheidenheid aan chique en praktische huisdierproducten tegen, zoals je waarschijnlijk al geraden hebt, duurdere prijzen. Is Wild One de prijs waard? We hebben een aantal van hun populairste producten besproken en een aantal van hun andere coole aanbiedingen uitgelicht om u te helpen beslissen.

Bezoek website

Wild One’s Algemene Beoordeling

Wild One logo

4.6/5.0

Ons team heeft de algemene beoordeling bepaald op basis van verschillende factoren, waaronder productkwaliteit en -variëteit, prijsstelling, klantenservice, feedback van klanten, en meer.

Voors & Tegens Vergelijkingstabel

Pros Nadelen
Accessoires ontworpen voor ultiem gemak Sommige items zijn een beetje prijzig
Duurzame producten van hoge kwaliteit Klantenservice alleen beschikbaar via e-mail
Aantrekkelijke, stijlvolle uitrusting
Eco-vriendelijke en biologische producten beschikbaar
1 jaar beperkte garantie op de meeste artikelen
Over het algemeen uitstekende beoordelingen van klanten

Belangrijkste kenmerken

 • Goede variëteit van chique en functionele producten
 • Kleur-gecoördineerde accessoires in 10 aantrekkelijke kleuren
 • Biedt veel verschillende gebundelde wandelingen kits tegen gereduceerde prijzen
 • Bouw een verzorgingspakket: stel een set samen met uw keuze uit 2-6 verzorgings-, wellness-, traktatie- en afvalbenodigdheden tegen een oplopende korting (tot 20% voor 5+ producten)
 • Verschillende milieuvriendelijke producten
 • Gebakken lekkernijen zijn USDA-gecertificeerd biologisch
 • Verzending naar alle 50 staten en internationaal
 • Mede-oprichter Minali Chatani werd genoemd door Forbes magazine als een van hun 30 onder 30 voor Retail & E-Commerce in 2020

Producten & Prijs

Wild One heeft een breed assortiment dierenbenodigdheden, waaronder hondenuitlaataccessoires, draagtassen, biologische traktaties, en verzorgings- en wellnessproducten. Ze bieden gratis verzending bij bestellingen van meer dan $60. Wij bespreken hun drie bestsellers en geven u hoogtepunten van andere leuke producten.

Wild One Harnas Wandelset

Wild One Wandel Kit

Wild One is vooral bekend om zijn wandelkits, die bestaan uit een tuigje (of halsband), riem, en poepzakdrager. Deze topper beschikt over uiterst duurzame en lichtgewicht producten, die uw wandelingen gemakkelijk en comfortabel maken. Ze zijn ook veel stijlvoller dan de standaard hondenuitrusting.

 • Harnas: Dit tuigje is gedempt, lichtgewicht en ademend voor het comfort van uw huisdier. Het is verkrijgbaar in 4 verstelbare maten, heeft 3 stalen D-ring bevestigingspunten voor de riem, en is gemakkelijk aan te doen.
 • Leiband: Waterdicht, geurbestendig en gemakkelijk schoon te maken, deze riem is zeer duurzaam, zelfs voor matige trekkers. Hij is verkrijgbaar in 2 breedtes en verstelbare lengtes. Wees alleen voorzichtig als u een super kauwer hebt, want sommige eigenaren zeiden dat hun honden er doorheen kauwden.
 • Poepzakdrager: Dit is een van de handigste poepzakjesdragers die we ooit gezien hebben. Hij is licht van gewicht en heeft een elastische band die je aan je riem of iets anders dat je wilt kunt vastmaken.

Met 10 kleuren opties, kunt u kiezen voor een monochroom schema of mengkleuren. Terwijl u al deze items afzonderlijk kunt kopen, Wild One’s gebundelde kits kunnen u tot $26 besparen. Ze bieden ook verschillende andere bundelopties voor het geval je van product wilt wisselen.

Prijs

Wild One Treat Pouch

Wild One Traktatie Zakje

Een andere topper, Wild One’s traktatie zakje is een must-have als u uw hond traint terwijl u bezig bent of als u gewoon een compacte, stijlvolle draagtas om andere dingen in te bewaren tijdens uw wandelingen. Het heeft een traktatie compartiment, een poepzakje dispenser, en genoeg ruimte voor uw telefoon en sleutels. De magnetische sluiting geeft je gemakkelijk toegang. En u kunt hem kruiselings dragen, over uw schouder, of als een fanny pack.

Andere pluspunten? Het is milieuvriendelijk (elke tas is gemaakt van 10 gerecyclede waterflessen), en het is beschikbaar in bijpassende kleuren, zodat u kunt stijl rond de stad gecoördineerd met uw harige vriend kleurenschema. Sommige lange klanten zeiden dat de schouderriem niet lang genoeg voor hen, maar anders, deze slanke tas krijgt uitstekende recensies.

Prijs

 • Traktatiezakje: $44
 • Biologische Gebakken Traktatie Kit: $24

Wild One Dieren Draagtassen

Wild One Voerdrager

Wilt u een modieuze en toch praktische reistas voor uw huisdier? Hun luchtvaartmaatschappij-goedgekeurde drager kan vliegen of rijden met uw hond een makkie maken. Met ademende gaaswanden en een binnenkussen dat kan worden uitgeklapt tot een gewatteerd hondenbed, kan uw pup in alle comfort reizen. Het is ook fantastisch handig, met meerdere toegangspunten met rits, een schouderriem die ook als riem kan dienen, en buiten opbergzakken voor traktaties, uw telefoon, enz.

Deze tas weegt minder dan vier pond en past goed onder een vliegtuigstoel. U moet wel van tevoren de eisen van uw luchtvaartmaatschappij controleren om er zeker van te zijn dat u hun goedkeuring krijgt. Hij wordt aanbevolen voor honden tot 16 pond (17.5 “L x 11″ B x 10 “H) en is verkrijgbaar in drie kleuren: spar, zwart, en tan.

Wild One heeft ook een chique alledaagse huisdieren drager die eruitziet als een handtas. Hij is voorzien van een gerecycled gebreid lichaam gemaakt van 80 waterflessen, draagriemen in twee lengtes, veel zakken voor uw spullen, en een in de wasmachine wasbare huisdierenmat. Hij is er in zwart, lila en cacao en is geschikt voor honden tot 20 pond.

Prijs

 • Reis-dierendrager: $125
 • Draagzak voor dagelijks gebruik: $150

Wild One Toys & Andere Producten

Wild Een Speelgoed

Hier zijn nog meer opmerkelijke Wild One producten waarin u wellicht geïnteresseerd bent. Met veel van deze, kunt u zich inschrijven voor automatische verzending en 5% besparen.

 • Eco-vriendelijke ongeparfumeerde poepzakjes gemaakt van maïszetmeel
 • Biologisch afbreekbare, hypoallergene verzorgingsdoekjes
 • Spoelloze shampoo die veganistisch en hypoallergeen is
 • Tennis Tumble honden puzzel speelgoed
 • Biologisch gebakken lekkernijen in verschillende smaken
 • Custom hondenpenning
 • Bekijk alle opties

Wat is ons eindoordeel?

Bezoek Website

Ja, Wild One is aan de prijzige kant vergeleken met de gewone oude dieren spullen. Maar wij zijn grote fans. Hun accessoires voor huisdieren zijn zorgvuldig ontworpen met gemak, duurzaamheid en duurzaamheid op de voorgrond net zo goed als aantrekkelijke esthetiek. Als je budget het toelaat, raden we Wild One ten zeerste aan.

Wil je meer stijlvolle producten zien voor je harige vriend? Bekijk dan onze Maxbone review, een luxe huisdieren bedrijf, voor nog meer trendy artikelen. Maxbone heeft een aantal van de leukste en meest chique hond kleding rond, maar ook high-end verzorgingsproducten, huisdier dragers, en nog veel meer.

Tagged met: Beoordeling

Plaats een reactie