Raised Right Dog Food Reviews: recepten, prijzen en coupon

Om het licht aan te houden, ontvangen we affiliate commissies via sommige van onze links. Ons beoordelingsproces.

Hond kijkt op naar verhoogd rechter hondenvoerpakket

Dierenvoeding van menselijke kwaliteit maakt een grote impact als het gaat om de beste voedingsopties voor het voeden van onze viervoeters. Hondeneigenaren maken de overstap om hun pups de beste voeding te geven, en voedsel van menselijke kwaliteit biedt niet alleen de best smakende maaltijden, maar ook eersteklas voeding om die harige familieleden gezond en gelukkig te houden. En er zijn verschillende geweldige opties om uit te kiezen. Een bedrijf met een solide reputatie is Raised Right, dat honden- en kattenvoer van menselijke kwaliteit maakt. We duiken in enkele van de details over dit merk in onze Raised Right Dog Food Reviews.

Er zijn een groot aantal opties voor eigenaren van gezelschapsdieren om uit te kiezen als het gaat om de voeding van hun hond. Hoewel dit fantastisch is, kan het kiezen van de beste voor uw pup een uitdaging zijn. Daarom hebben we onderzoek gedaan naar Raised Right en honderden andere premium hondenvoermerken om u te helpen beslissen of Raised Right (RR) de beste optie is voor uw geliefde bontbaby.

Bezoek de website van Raised Right

Raised Right Dog Food Beoordeling

verhoogd rechter hondenvoer logo 250

Productnaam: Opgevoed Rechts

Productbeschrijving: Raised Right hondenvoer is hondenvoeding van menselijke kwaliteit die langzaam wordt gekookt en slechts beperkte ingrediënten gebruikt.

Samenvatting

Raised Right is een familiebedrijf in dierenvoeding dat is opgericht door boeren. Ze bieden voeding van topkwaliteit voor zowel honden als katten. We raden Raised Right ten zeerste aan als de kosten geen grote zorg zijn. Dit bedrijf heeft een uitstekende reputatie voor hoogwaardige ingrediënten, veilige voedselpraktijken en een toewijding aan het helpen van het milieu.

Ons team bepaalt onze algemene beoordeling van hondenvoer op basis van verschillende factoren, waaronder voedingswaarde, kwaliteit van ingrediënten, maaltijdvariëteit, prijzen, klantenservice en reputatie, klantrecensies en meer.

Pros

 • Ingrediënten van menselijke kwaliteit
 • Alle essentiële vitamines en voedingsstoffen komen uit hele voedingsmiddelen
 • Brede selectie
 • Puppy formules
 • Gratis verzending op 16-zakken dozen
 • Geformuleerd door een dierenarts en dierenarts voedingsdeskundige.
 • Familiebedrijf
 • Recepten geformuleerd door de bekende dierenarts Karen Becker, DVM en expert op het gebied van formulering van dierenvoeding Steve Brown
 • Alle recepten voldoen aan de AAFCO richtlijnen
 • Kunststof neutraal gecertificeerd
 • Hondenvoercalculator om te helpen bepalen hoeveel een pup nodig heeft
 • Geen terugroepacties

Tegens

 • Niet voorgeportioneerd
 • Het kan veel vriesruimte in beslag nemen
 • Minder gedetailleerde informatie verzameld over honden
 • Geen formules voor specifieke gezondheidsbehoeften of oudere honden
 • Geen ongelooflijk gedetailleerde huisdierenenquête

Belangrijkste kenmerken

Verhoogd juiste hondenvoer
 • Familiebedrijf hondenvoer van menselijke kwaliteit
 • Door dierenarts geformuleerde recepten
 • Geen koolhydraatrijke vulstoffen
 • Natuurlijke dierlijke eiwitten, met inbegrip van orgaanvlees
 • Licht gekookt in een usda-geïnspecteerde faciliteit van menselijke kwaliteit
 • Geen maïs, tarwe, gluten, zuivel of soja
 • Lab-veiligheid getest
 • Traceerbare ingrediënten
 • CarbonFree Shipping werkt samen met Carbonfund.org om hun koolstofemissies te compenseren door herbebossing en bosbehoud
 • 2019 Innovation Award for Nutrition van het Innovative Veterinary Care Journal
 • Kunststofneutraal gecertificeerd
 • Biedt ook vers kattenvoer en lekkernijen van menselijke kwaliteit

Opgevoed juiste dierenvoeding

Raised Right is gestart door de familie Ruud (Braeden, Larry en Mary Ann) in 2016. De familie heeft een eeuwenlange landbouwgeschiedenis en zag de problemen waarmee de huisdiervoedingsindustrie werd geconfronteerd met terugroepacties, besmetting en ingrediënten van slechte kwaliteit. Ze besloten om dierenvoeding te gaan maken van ingrediënten van topkwaliteit. Het hoofdkantoor van het bedrijf is gevestigd in Rye, New York. Ingrediënten zijn afkomstig van boerderijen in de Verenigde Staten. Maaltijden worden bereid bij lage temperaturen in door mensen gecertificeerde keukens en ondergaan laboratoriumtests van elke batch.

Momenteel maakt het bedrijf vers honden- en kattenvoer en lekkernijen. Maaltijden zijn beschikbaar als abonnement of als eenmalige aankopen.

Raised Right Dog Food Reviews

RR maakt gebruik van ongelooflijk hoogwaardige ingrediënten. Eiwitten zijn kalkoen, rundvlees, varkensvlees en kip. Alle recepten zijn geformuleerd onder de begeleiding van dierenarts Dr. Karen Becker en huisdiervoedingsformuleringsexpert Steve Brown. Recepten richten zich op het gebruik van beperkte ingrediënten, hoge eiwitniveaus en lage koolhydraten. Alle recepten bevatten minder dan 2% koolhydraten. Het bedrijf gebruikt geen koolhydraatvullers zoals gerst, maïs, pastinaak, pasta, aardappel, rijst, pompoen, tarwe of yams. Alle recepten maken gebruik van single-source eiwitten en orgaanvlees.

Bovendien bevatten formules toegevoegde ingrediënten zoals levertraan, lijnzaadolie, kelp, eierschaalpoeder en biologische groene munt die probiotica, vitamines, voedingsstoffen en meer stimuleren.

Recepten worden allemaal op een lage temperatuur gekookt en alle bereidingen worden gedaan in een faciliteit van menselijke kwaliteit. Elke batch wordt in het laboratorium getest op veiligheid. Op dit moment biedt het merk 11 opties voor honden, waaronder drie puppy-specifieke formules. We zijn grote voorstanders van zachte kookmethoden, het gebruik van de beste ingrediënten en het beperken van moeilijk te verteren vulstoffen.

Origineel recept

Verhoogd rechts hondenvoer origineel recept

Deze recepten voor volwassen honden hebben slechts tien ingrediënten. Ze hebben geen granen, aardappelen, rijst, haver, pompoen, yam of toegevoegde ingrediënten. Eten wordt vers gekookt, daarna ingevroren en geleverd. Moet ontdooien om te serveren.

Recept Ingrediënten Ruw eiwit (min) Ruw vet (min) Ruwe celstof (max) kcal/kopje
Turkije Kalkoendij, kalkoenhart, kalkoenlever, wortelen, bosbessen, biologische munt, levertraan, eierschaalpoeder, lijnzaadolie, biologische gedroogde kelp 19% 7% 2% 328
Rundvlees Runder, runderhart, wortelen, runderlever, veenbessen, biologische munt, lijnzaadolie, eierschaalpoeder, levertraan, biologische gedroogde kelp 23% 9% 2% 408
Varkensvlees Varkensvlees, varkenshart, varkenslever, wortelen, bosbessen, biologische munt, levertraan, eierschaalpoeder, biologische gedroogde kelp 20% 8% 2% 328
Kip Kippendij, kippenhart, kippenlever, wortelen, veenbessen, biologische munt, levertraan, eierschaalpoeder, biologische gedroogde kelp 20% 8% 2% 368

Paté voor volwassen honden

Opgevoede rechter hondenvoerpaté

Deze gladde paté recepten zijn ontwikkeld om volwassen honden van elk ras of grootte te ondersteunen, inclusief die van meer dan 70 pond. Zoals met alle recepten van Raised Right, gebruiken deze patés beperkte ingrediënten en zijn ze geformuleerd om te voldoen aan de AAFCO-richtlijnen.

Recept Ingrediënten Ruw eiwit (min) Ruw vet (min) Ruwe celstof (max) kcal/kopje
Turkije & Pompoen Kalkoendij, pompoen, kalkoenhart, kalkoenlever, biologische munt, levertraan, eierschaalpoeder, lijnzaadolie, biologische gedroogde kelp 17% 6% 2% 296
Rundvlees & Pompoen Runderhart, pompoen, rundvlees, biologische munt, lijnzaadolie, eierschaalpoeder, levertraan, biologische gedroogde kelp 21% 6% 2% 320
Varkensvlees & Pompoen Varkenshart, pompoen, varkenslever, biologische munt, eierschaalpoeder, levertraan, biologische gedroogde kelp 17% 7% 2% 312
Kip & Pompoen Kippendij, kippenlever, pompoen, kippenhart, biologische munt, levertraan, eierschaalpoeder, biologische gedroogde kelp 16% 3% 2% 240

Puppy Groei Recepten

Opgevoed rechts hondenvoer puppy

Deze recepten zijn geformuleerd om te voldoen aan de behoeften van opgroeiende puppy’s. Geschikt voor puppy’s van alle rassen, inclusief die 70 pond of meer. Recepten bevatten enkele toegevoegde ingrediënten om de voedingsstoffen te leveren die puppy’s nodig hebben. Alle puppyformules voldoen aan de voedingsniveaus die door AAFCO Dog Food Nutrient Profiles zijn vastgesteld voor groei.

Recept Ingrediënten Ruw eiwit (min) Ruw vet (min) Ruwe celstof (max) kcal/kopje
Turkije Kalkoendij, kalkoenhart, kalkoenlever, wortelen, bosbessen, biologische munt, dicalciumfosfaat, levertraan, eierschaalpoeder, lijnzaadolie, biologische gedroogde kelp, zeezout, zinkaminozuurchelaat, koperaminozuurchelaat 19% 7% 2% 328
Rundvlees Rundvlees, runderhart, wortelen, runderlever, veenbessen, biologische munt, lijnzaadolie, fosfaat, eierschaalpoeder, kabeljauw levend vlees, biologische gedroogde kelp, zeezout, zinkaminozuurchelaat 23% 9% 2% 400
Kip Kippendij, kippenhart, kippenlever, wortelen, veenbessen, biologische munt, dicalciumfosfaat, levertraan, eierschaalpoeder, biologische gedroogde kelp, zeezout, zinkaminozuurchelaat, koperaminozuurchelaat 19% 8% 2% 352

Behandelt

Opgevoed juiste hondenvoer traktaties

RR maakt twee soorten traktaties voor huisdieren samen met hun voedsel. Dit zijn rundvlees, kalkoen, lamsvlees en varkenslever met één ingrediënt Meat Bites en Shake A Flakes met één ingrediënt Rundvlees, kalkoen en lamslevermeel topper. Traktaties zijn geschikt voor zowel honden als katten.

Prijzen

Raised Right rekent $ 10,99 per tas. Een volle doos met 16 tassen voor een hond van 75 pond kost bijvoorbeeld $ 175,84. Verzending is gratis. Voor een pup van 75 pond kost een 100% RR-dieet dagelijks ongeveer $ 20,90. Een dieet van 50% RR kost $ 10,45 per dag en een dieet met 25% RR-voedsel is $ 5,23 per dag. De kosten van het abonnement variëren, omdat eigenaren dozen en leveringsdatums kunnen aanpassen. Levering kan elke week, elke twee weken of elke vier weken zijn. Een startpakket bestaat uit vier zakken van 1 pond. Eigenaren mogen de recepten voor beide dozen kiezen. Verzending is $ 9,99 voor het starterspakket en de prijs is $ 10,99 per zak. De totale kosten zijn $ 53,95. Klanten hebben 14 dagen vanaf de aankoop om een volledige terugbetaling op de eerste doos te ontvangen.

Traktaties kunnen worden toegevoegd en kosten $ 14,99 per fles leverpoeder en $ 17,99 per zak voor Meat Bites.

Verhoogde rechtercoupon

Klanten ontvangen 20% korting op hun eerste bestelling via het bedrijf. Onze lezers hebben toegang tot de korting via deze link.

Raised Right vs. Andere verse merken

RR sluit zich aan bij verschillende andere kwaliteitsbedrijven voor verse hondenvoeding van menselijke kwaliteit. In tegenstelling tot de meeste andere bedrijven bieden ze ook kattenproducten aan, wat een bonus is voor eigenaren met beide huisdieren. Net als andere bedrijven bieden ze veterinair geformuleerde recepten die geweldig zijn voor honden met voedselallergieën of spijsverteringsproblemen.

Eén groot verschil tussen dit merk en een van onze andere topkeuzes, The Farmer’s Dog, is het uitgebreide hondenprofiel dat eigenaren invullen voor hun pups om het perfecte maaltijdplan te maken. Een ander bedrijf, Spot & Tango, biedt verse maaltijden en een UnKibble-optie van menselijke kwaliteit, waardoor ze ook opvallen.

Klanten geven consequent aan zeer tevreden te zijn over Raised Right voor zowel honden als katten. Ze rapporteren een betere stoelgang en meer energie. Bovendien zijn maaltijden een uitstekende vondst voor kieskeurige eters. De klantenservice krijgt ook lovende recensies.

Is opgevoed goed hondenvoer de prijs waard?

Dit merk is prijzig, maar het is de investering zeker waard. De gebruikte ingrediënten zijn van topklasse. Alle ingrediënten zijn gemakkelijk traceerbaar; Het bedrijf biedt een kaart op zijn website voor eenvoudige referentie. We waarderen het ook dat RR puppy-specifieke formules aanbiedt, wat veel andere merken niet doen.

Ons eindoordeel

Bezoek de website van Raised Right

Over het algemeen biedt Raised Right hoogwaardige voeding, recepten en puppy-specifieke formules. We waarderen de beperkte ingrediënten en puppyrecepten. Deze maaltijden van topkwaliteit zullen zeer voedzaam en smakelijk zijn voor uw pup als de prijs geen grote zorg is. De verse ingrediënten en het gebrek aan koolhydraatvullers maken het verbazingwekkend gemakkelijk te verteren. Bovendien kunnen eigenaren kiezen hoeveel ze besluiten hun pups te voeren om het betaalbaarder te maken. Tassen zijn echter niet geproportioneerd. Sommige andere opties, zoals The Farmer’s Dog, Ollie en Nom Nom, hebben meer opties om abonnementen te personaliseren en aan te passen.

We houden van de langzame en zachte kookmethode die het merk heeft. Hoewel ze geen specifieke gezondheidsgerichte formules bieden, is dit een topkeuze voor gevoelige magen en allergieën vanwege de lage koolhydraten, beperkte ingrediënten en enkele eiwitten.

Als u niet zeker weet of Raised Right iets voor u is, hebben we u gedekt met onze beoordelingen van de beste opties voor het bezorgen van vers hondenvoer. We bespreken de topmerken op de markt, Raised Right inbegrepen. Naast het overwegen van maaltijden van menselijke kwaliteit, kunnen eigenaren vers fruit, groenten en rijst toevoegen aan het bord van hun pups. Als uw pelsbaby lijdt aan allergieën, spijsverteringsproblemen of andere voedingsproblemen, zorg er dan voor dat u dit met uw dierenarts bespreekt voordat u supplementen aan hun dieet toevoegt.

Tagged With: Food Delivery