Personeel van luchtvaartmaatschappijen verzamelt zich rond verlaten luchthavenhond om hem te redden van euthanasie

In september reisde een internationale reiziger van Azië naar de San Francisco Internationale Luchthaven met een kleine puppy op sleeptouw. Toen, na de pup te hebben onderworpen aan een 12 uur durende vliegreis en alle gekte die reizen met zich meebrengt, waren ze niet in staat om het juiste papierwerk aan de douane te verstrekken.

Maar in plaats van hun best te doen om de zaken recht te trekken, lieten ze zijn riem in de handen van United Airlines-werknemers en vervolgden ze hun tocht zonder hem.

Polaris
Facebook

De zoete Shepard-mix was pas zes maanden oud toen hij de zware reis van China naar de Verenigde Staten maakte. Maar het betreden van de VS is niet zo eenvoudig als het simpelweg doorstaan van een vervelende reisdag (of twee). Dieren die vanuit een ander land in de Verenigde Staten aankomen, vooral degenen met een hoog risico op hondsdolheid, moeten de juiste documentatie overleggen en vervolgens een quarantaineperiode afwachten.

Maar de reisgenoot van de pup had niet het juiste papierwerk om hem toegang tot het land te verlenen.

Verlaten op de luchthaven

Toen Polaris de toegang tot de Verenigde Staten werd ontzegd, besloot zijn voormalige familie hem op het vliegveld te dumpen en hun reis naar New York zonder hem voort te zetten. In plaats van het probleem recht te zetten, liet zijn eigenaar hem helemaal alleen achter op een drukke, chaotische luchthaven.

Misschien begrepen ze de omstandigheden niet, of kon het ze niet schelen, maar hem achterlaten op het vliegveld betekende dat hij uiteindelijk zou worden geëuthanaseerd.

Maar medewerkers van United Airlines waren niet van plan om dat te laten gebeuren. Zij diende een verzoekschrift in bij de CDC voor toestemming voor Polaris om in de Verenigde Staten te blijven en beloofde zijn mensen te zijn totdat hij klaar was om uit quarantaine te worden vrijgelaten. Ze stapten op om het uit te zoeken toen zijn eigenaar niet bereid was hetzelfde te doen.

Tijdens de beraadslagingen moest Polaris op het terrein wonen. Ze maakten hem uiterst comfortabel, en een toegewijde bemanning van hondenouders liep, voedde en hield hem gezelschap.

“Vanaf het moment dat Polaris onder onze hoede kwam, zorgde ons hele SFO United-team 24/7 voor hem totdat we toestemming konden krijgen om hem veilig in de VS te houden,” zei Vincent Passafiume, directeur klantenservice bij United.

Gelukkig werd toestemming verleend en kon de jonge pup in de verenigde staten blijven. Maar dat betekende dat Polaris, die ze vernoemden naar de business class van de luchtvaartmaatschappij, vier maanden in quarantaine zou moeten blijven.

Hij werd overgebracht naar de Los Angeles quarantainestation, en toen hoefde er alleen nog maar gewacht te worden.

Naarmate de tijd verstreek, vulden meer dan 30 mensen de formulieren in om zijn nieuwe familie voor altijd te zijn. Dus wendden de werknemers van de luchtvaartmaatschappij zich tot de SAN FRANCISCO SPCA om hen te helpen de aanvragers te beperken.

Hun enige specificatie was dat hij moest worden overgenomen door een medewerker van United Airlines, en de SPCA kon het beperken tot vijf.

“We wilden echt dat hij naar iemand in onze United-familie zou gaan, vanwege de mate waarin ons team zich om hem heen verzamelde,” zei Vincent.

Nieuwe familie
YouTube

Uiteindelijk was het William Dale, een piloot die onlangs naar San Francisco was verhuisd met zijn vrouw en twee kinderen, wiens naam uit een hoed werd gekozen. Hij en zijn familie waren enthousiast en konden niet wachten om Polaris te zien snuffelen en rondscharrelen in hun nieuwe achtertuin.

Om te vieren dat Polaris eindelijk de quarantaine heeft verlaten, organiseerde de luchtvaartmaatschappij een adoptiefeest in een van hun terminals en deed zelfs een donatie van $ 5.000 aan de SPCA van San Francisco.

Uitgelichte afbeelding: YouTube