Neem uw hond mee naar het werk: wat u moet weten

Op sommige dagen heb je misschien het gevoel dat je als een hond op je werk werkt. Maar stel je voor dat je aan het werk gaat met uw hond in uw hokje, uw kantoor of bedrijf.

In 1999 creëerde Patti Moran, oprichter van Pet Sitters International, het jaarlijkse evenement Take Your Dog to Work Day. Dit jaar wordt het gevierd op 23 juni en het is nu uitgebreid naar Take Your Pet to Work Week en, ja, zelfs Take Your Cat to Work Day.

“Ik wilde een manier vinden voor PSI om terug te geven aan de huisdierengemeenschap waaruit onze leden hun brood verdienen en een unieke manier vinden om honden te vieren en hun adopties te promoten,” zegt Patti. “Sinds die tijd is het evenement met sprongen gegroeid.”

Neem uw hond elke dag mee naar het werk in deze hondvriendelijke kantoren

Tito’s Handmade Vodka, hoofdverblijf in Texas, omarmt elke dag Take Your Dog to Work Day. “Sinds de oprichting van Tito’s Handmade Vodka in 1995 hebben zwerfhonden altijd hun weg gevonden naar de distilleerderij op het platteland van Austin, waar het team van Tito ze voedde, voor ze zorgde en soms adopteerde,” zegt Beth Bellanti, manager van Tito’s Vodka for Dog People-programma. “Door mensen toe te staan hun harige metgezellen naar het werk te brengen, hebben we minder stress- en angstniveaus gezien en een verbeterde balans tussen werk en privéleven in ons hele personeelsbestand.”

Goedgemanierde honden zijn ook welkom bij hondenproductenleverancier Chewy-locaties. En dat zorgt ervoor dat Gabrielle Miller, senior lid van het huisdierenteam, in een glimlach uitbarst. “Ik vind het geweldig om mijn honden, Tuffy en Maddie, mee te kunnen nemen om met mij te werken,” zegt Gabrielle. “Als ik pauzes neem, neem ik ze mee voor wandelingen en ik vind het leuk om ze te zien modelleren en werken op de set met andere wranglers. Het is ook leuk om bij een bedrijf te werken met mensen die kennis hebben van hondentraining en -gedrag.”

Tijdens een rondleiding door het distributiecentrum van Dallas zie je honden snoozen op comfortabele bedden naast het werkstation van hun persoon. Een afgedwongen regel: honden kunnen niet zonder toezicht worden vastgebonden en achtergelaten, zelfs niet voor een paar minuten voor hun huisdierouders om een kopje koffie te drinken of naar de badkamer te gaan. Een andere collega moet bij de hond blijven totdat de ouder van het huisdier terugkeert.

Maak je kantoorhond klaar voor het werk

Teoti Anderson, voormalig voorzitter van de Association of Professional Dog Trainers en mede-eigenaar van Pawsitive Results in South Carolina, moedigt een openhartige beoordeling van uw hond aan.

Voordat je je hond meeneemt naar je werk, vraag jezelf af:

 • Heeft mijn hond goede manieren?
 • Zal hij op mensen springen?
 • Sleept hij me door de gang?
 • Houdt hij wel van mensen maar niet van andere honden?
 • Is hij zindelijk?
 • Is hij op de hoogte van zijn vaccinaties en van vlooien- en tekenpreventie?
 • Zal hij het leuk vinden om bij mij te komen werken of gestrest raken?

“Het hebben van een goed opgevoede hond zal het gemakkelijker maken om hem naar zijn werk te brengen”, zegt Teoti, die ook de auteur is van de Ultieme gids voor hondentraining. “Poets zijn training op en hij zou werknemer van de maand kunnen worden!”

Tips om je hond voor te bereiden op een dag op kantoor

Als je je hond een proefrit laat doen, kun je inschatten hoe hij het leuk vindt of niet leuk vindt om op het werk te zijn, zegt Cara Armour, een professionele hondentrainer en behendigheidsinstructeur uit Massachusetts.

“Kijk of je hem op een vrije dag of op een rustige werkdag kunt meenemen, zodat je aandacht kunt besteden aan het gedrag van je hond op kantoor”, zegt Cara, die ook president is van Cara Armour Consulting. “Maak het gebied waar uw hond zal zijn elke keer dat hij bij u komt werken, een huisdierproof. Let op alles op de vloer. Wat als een collega een Advil liet vallen en je hond vond het op de grond? Zorg ervoor dat je hond niet vrij mag rondlopen en snuffelen in vuilnisbakken van je collega’s.”

Hoe blijf je gefocust met je vier-legger als je werkmaatje?

“Het is belangrijk om je hond te leren zichzelf te kalmeren,” zegt Teoti. “Zorg voor een kant-en-klare voorraad bevroren, met voedsel gevuld, rubberen speelgoed dat je kunt uittrekken om tijdens je vergaderingen als hondenpopspenen te dienen. Zorg ervoor dat je hem meeneemt om te elimineren in het aangewezen potje voordat je deelneemt aan kantoorvergaderingen. “

Beth van Tito’s deelt deze drie strategieën voor een succesvolle dag op het werk met je hond:

 • Houd rekening met de behoeften van uw huisdier. Neem traktaties, kauwspeelgoed, een waterbak en een comfortabel dierenbed mee waar uw huisdier kan ontspannen terwijl u zich op het werk concentreert.
 • “Stel vooraf ‘ex-pet-tations’ in”, zegt ze. “Zorg ervoor dat er kantoorbrede richtlijnen en beleidsmaatregelen zijn met betrekking tot huisdieren die roaming, leibandbeperkingen, het aantal toegestane huisdieren per persoon en al het andere aanpakken om een rustige omgeving voor huisdieren en mensen te garanderen.”
 • Neem de hele dag door snelle pauzes om naar buiten te stappen om uw huisdier wat lucht en een kans te geven om te spelen en wat energie te krijgen. “Snelle pauzes houden uw huisdier niet alleen gelukkig, maar ze zijn ook goed voor het welzijn van werknemers en stressmanagement.”

Hoe te beginnen Neem uw hond naar het werk Dag bij u op kantoor

Voordat u deelneemt aan TYDTWD of een huisdiervriendelijk beleid op uw werkplek introduceert, volgt u deze tips van PSI’s president Beth Stultz-Hairston:

 • Pitch het verzoek eerst aan je baas en/of personeelsdirecteur. “Wees voorbereid op mogelijke problemen die het management kan hebben, inclusief veiligheidsprotocollen,” zegt Beth. Deze problemen kunnen bouwvoorschriften, aansprakelijkheidskwesties en allergieën of fobieën van werknemers omvatten. “
 • Respecteer de opvattingen van collega’s over huisdieren op het werk. “Vermijd het dwingen van collega’s om met je hond om te gaan,” zegt ze. “Hondenliefhebbers zullen zich kenbaar maken!”
 • Maak van de wensen van uw hond uw prioriteit. “Hoewel de meeste honden van TYDTWD houden, is uw huisdier dat misschien niet, dus heb een exitstrategie, zoals het bellen van uw professionele oppas, mocht uw hond overdreven onstuimig, geagiteerd of teruggetrokken worden terwijl hij op uw kantoor was.”

PSI biedt ook een gratis en downloadbare TYDTWD-toolkit en ideeën over manieren om dit op uw werkplek te vieren.

Thuiswerken met je honden

Cara Armour krijgt veel gedaan op een dag, zelfs met de uitdaging om thuis te werken met niet één, maar vier enthousiaste Boxers genaamd Debbie, Walter, Phoenix en Wendy. Ze is een professionele hondentrainer en bedrijfsadviseur voor huisdieren in Massachusetts en vindt ook tijd voor haar honden om te concurreren in behendigheid en de sport aan anderen te leren.

Wat is haar geheim om succesvol te werken in een met honden gevuld huis? “Vanaf het allereerste begin heb ik ze getraind om hun kratten te zien als beloningsplaatsen, plaatsen om te genieten van traktaties en plaatsen om te ontspannen en te slapen,” zegt Cara. “Ik leer ze ontspanning en beloon rust met veel lekkers.”

Drie tips voor thuiswerken met honden:

Speel in op de behoefte van je hond aan voorspelbaarheid. “Doe je best om een regelmatig schema aan te houden terwijl je thuis met je honden werkt”, zegt ze. “Ik krat ze elke dag van 10.00 tot 14.00 uur om de regelmaat te bewaren. En ik neem mijn honden elke dag mee voor lange wandelingen voordat ik aan het werk ga.”

Gebruik een stift of clicker om je hond te leren en te belonen voor het stil zijn. Weersta het schreeuwen tegen je hond om stil te zijn als hij blaft naar de postbode die je stappen opkomt terwijl je een live Zoom-gesprek voert.

“Honden moeten ademhalen tijdens het blaffen en zo stil zijn met iets super lekkers,” zegt Cara. “Je hond zal leren dat als hij stil is, hij iets heel lekkers krijgt. Je kunt je hond ook naar een likmat of een bezige voedselpuzzel in een andere kamer brengen om hem stil en bezig te houden terwijl je die Zoom-oproep voert. “

Lees ons artikel over 6 geweldige voedselpuzzels.

Wat is Take Your Dog to Work Day? Een korte samenvatting

 • 1999: Het eerste TYDTWD-evenement gesponsord door Pet Sitters International wordt gehouden op de vrijdag na Vaderdag – een traditie die nog steeds wordt gehandhaafd.
 • Spinoff huisdierfeesten: Take Your Pet to Work Week is 19-23 juni en Take Your Cat to Work Day staat gepland voor 19 juni.
 • Ongeveer 300 bedrijven namen deel aan de eerste TYDTWD. Nu groeit het aantal bedrijven elk jaar gestaag.
 • PSI’s Pet Sitter Locator is een hulpmiddel om een lokale professionele oppas of hondenuitlaterdiensten te vinden voor elke dag dat huisdieren niet op het werk kunnen zijn of als honden middagwandelingen op TYDTWD nodig hebben.
 • Volg de TYDTWD-evenementen en plaats de deelname van uw bedrijf met de hashtag: #takeyourdogtoworkday.