JustFoodForDogs Review: Zijn hun verse recepten de gezondste optie voor uw pup?


Om het licht aan te houden, ontvangen wij affiliate commissies via sommige van onze links. Ons beoordelingsproces.

Just Food For Dogs Voeding met ingrediënten overhead shot

JustFoodForDogs (JFFD) was het pioniersbedrijf in wat een bloeiend segment van de dierenvoedingsindustrie is geworden – vers dierenvoer met volledige ingrediënten. Hoe verhoudt JustFoodForDogs zich nu, met vele sterke concurrenten die hoogwaardige hondenvoeding van menselijke kwaliteit aanbieden, tot de concurrentie? Zijn hun diepvries- en voorraadkastverse diëten de beste keuze voor wie op zoek is naar gezonde voeding voor zijn huisdier? En is JFFD een betaalbare optie? Wij geven u alle informatie die u nodig hebt om de juiste beslissing te nemen voor uw pup.

Bekijk JustFoodForDogs op Chewy

JustFoodForDogs Algemene waardering

4.5/5.0

JustFood Voor Honden logo

Ons team beoordeelt hondenvoer op basis van verschillende factoren, waaronder variëteit, voedingswaarde, prijs, klantenservice en meer.

Voor- en nadelen vergelijkingstabel

Voors Nadelen
Volledig natuurlijk, 100% human-grade dierenvoeding Het bedrijf riep begin jan. 2018 enkele partijen van zijn voedsel terug wegens listeriabesmetting
Voedsel bereid in USDA-gecertificeerde keukens Vers voedsel is niet voorverpakt voor uw huisdier zoals bij vergelijkbare bedrijven (Farmer’s Dog, Ollie, etc.)
Grote verscheidenheid aan voedsel, traktaties, supplementen en voedingsmengsels
Vrij van kunstmatige conserveringsmiddelen en smaakstoffen
Biedt een verse kattenmaaltijd
Gemaakt in de VS
100% tevredenheidsgarantie

Belangrijkste kenmerken

 • Alle ingrediënten zijn 100% USDA-gecertificeerd voor menselijke consumptie
 • Alle producten zijn samengesteld door een divers team van dierenartsen, waaronder een gediplomeerd voedingsdeskundige, toxicoloog en dermatoloog.
 • Jarenlange onderzoeksproeven met voeding stelden vast dat hun maaltijden de gezondheid van het immuunsysteem verbeterde
 • Biedt een lijn van veterinaire ondersteunende recepten voor honden met specifieke ziekten (vereist recept van de dierenarts)
 • Het voedingsteam kan een dieet op maat samenstellen gebaseerd op de medische gegevens van uw hond (vereist een eenmalige vergoeding van $250)
 • De naam van de #1 door dierenartsen aanbevolen vers voer voor huisdieren in het onderzoek van 2019
 • Bedrijf is actief in lopend onderzoek naar de voordelen van vers hondenvoer
 • Alle recepten voldoen aan de richtlijnen van de Association of American Feed Control Officials

JustFoodForDogs recept ingrediënten

De kern van JFFD’s recepten bestaat uit hele voedingsmiddelen van menselijke kwaliteit en restaurantkwaliteit. Dit betekent echt vlees, geen dierlijke bijproducten of gemalen meel ingrediënten. Hun vlees bevat ook geen groeihormonen. Zonder vulmiddelen, conserveringsmiddelen of kunstmatige ingrediënten, bevat elk recept ook:

 • Vers, lokale groenten en fruit.
 • Premium visolie die rijk is aan omega-3 vetzuren, die belangrijk zijn voor het behoud van een gezonde huid, een glanzende vacht en de ontwikkeling van de hersenen tijdens de groei.
 • JFFD voedingsstoffenmix van essentiële vitaminen en mineralen. Hun mengsel is samengesteld volgens de AAFCO richtlijnen en samengesteld uit 100% human-grade nutraceuticals gereguleerd door de FDA.

Wat JFFD onderscheidt is de aandacht voor de unieke mix van ingrediënten van elk recept. De recepten worden ontwikkeld door JFFD’s team van meer dan 10 dierenartsen onder leiding van de chief medical officer, Oscar Chavez BVetMed, MRCVS, MBA. Of uw harige vriend nu baat heeft bij een caloriearm dieet, een hoog of matig eiwitgehalte, geen granen, en nog veel meer, u kunt waarschijnlijk een uitstekende match vinden voor de dieetbehoeften van uw pup.

Producten en prijs

JustFoodForDogs heeft een breed assortiment producten beschikbaar, waaronder honden- en kattenvoer, voorgeschreven diëten, supplementen, traktaties en voedingsmixen. Ze bieden ook een breed scala aan recepten voor honden om de meest kieskeurige eters tevreden te stellen.

Vers Bevroren Hondenvoer

JustFood Voor Honden Vers Bevroren Hondenvoer

Bekijk op Chewy

JustFoodForDogs biedt acht vers ingevroren recepten die zorgvuldig zijn samengesteld door het team van dierenartsen van het bedrijf. Elke maaltijd is gericht op verschillende dieetbehoeften voor puppy’s, zeer actieve of grote rashonden, pups met ondergewicht of overgewicht, en meer. Alle recepten bevatten vlees/vis, groenten, fruit, visolie, en de JFFD voedingsstoffenmix. van vitaminen en mineralen. En sommige bevatten ook granen.

Je kunt ze tot een jaar in je vriezer bewaren. Eenmaal ontdooid kun je ze tot vier dagen in de koelkast bewaren (drie dagen voor vis). Als u niet zeker weet aan welke maaltijd uw pup de voorkeur zal geven, hebben ze een zeven-recepten proefpakket die u eerst kunt uitproberen. De prijzen variëren per recept en beginnen bij $69,65 voor zeven zakjes van 18 oz.

Recept Ideaal voor Speciale kenmerken Calorieën
Kip & Witte Rijst Puppy’s en volwassen honden Rijk aan calcium en fosfor om de groei van botten en weefsel te bevorderen 43/oz
Rundvlees & Russet Potato Actieve honden en honden met ondergewicht calorie-, gluten- en graanvrij 44/oz
Kalkoen & Volkoren Macaroni Grote rassen, actieve honden of honden met ondergewicht Eiwitrijke, calorierijke 49/oz
Lam & Bruine Rijst Oudere honden of kleinere eetlust Matig eiwit en glutenvrij 42/oz
Vis & Zoete aardappel Honden met overgewicht, puppies en honden met allergieën Caloriearm, gluten- en graanvrij 26/oz
Venison & Squash Honden met allergieën of een gevoelige maag Caloriearm, eiwitrijk en gluten- en graanvrij 25/oz
Joint & Skin Support
(Varkenshaas &; Quinoa)
Alle honden, honden met allergieën en/of artritis Eiwitrijk, bevat Type II collageen 32/oz
Balanced Remedy
(Turkey & White Rice):
Honden met maag- en darmproblemen Vetarm, matig eiwitrijk 39/oz

PantryFresh Hondenvoer

JustFoodForDogs PantryFresh

Bekijk op Chewy

JustFoodForDogs PantryFresh houdbare lijn is een uitstekend alternatief voor vers heel hondenvoer als u geen vriesruimte heeft. De beschikbare recepten bevatten dezelfde ingrediënten als die hierboven, alleen met gedehydrateerde ingrediënten. Ze zitten in Tetra Pak dozen die twee jaar houdbaar en recyclebaar zijn. Na opening koelen. De prijs varieert per recept en begint bij $89,40 voor twaalf dozen van 12,5 oz. Er is ook een proefpakket verkrijgbaar om te zien aan welke maaltijd uw hond de voorkeur geeft.

 • Kip & Witte Rijst
 • Rundvlees &; Russet Potato
 • Kalkoen &; Volkoren Macaroni
 • Lam &; Bruine Rijst
 • Joint & Skin Support
 • Balanced Remedy

Veterinary Support Hondenvoer

JustFood Voor Honden Renal Support Laag Eiwitgehalte

Bekijk bij Chewy

Deze maaltijden zijn samengesteld om specifieke dieetbehoeften aan te pakken voor honden met aandoeningen zoals diabetes en nier- en leverproblemen. Ze zijn verkrijgbaar in vers-gevroren of voorraadkast verse opties. Ze vereisen een recept van uw dierenarts. De prijzen variëren sterk en beginnen bij $55,65 voor zeven zakjes van 18 oz (vers ingevroren) en

 • Renal Support Low Protein (Gemalen Lam): voor gezonde nieren, met beperkt fosforgehalte en gecontroleerd elektrolytengehalte
 • Hepatic Support Low Fat (Eggs, Cod & Sweet Potatoes): voor een gezonde lever met gecontroleerde niveaus van eiwitten, calorieën, fosfor en koper
 • Metabolic Support Low Fat (Turkey Breast, Ground Beef & Acorn Squash): voor diabetes en andere stofwisselingsproblemen met beperkte eenvoudige koolhydraten en meer vezels
 • Critical Care Support (Rundvlees, Kip & Bruine Rijst): voor weinig eetlust (calorierijk en beperkte enkelvoudige koolhydraten)

Dog Meal Toppers & Treats

JFFD's maaltijd toppers

Bekijk op Chewy

JFFD’s maaltijd toppers zijn een gezonde, smakelijke boost voor elk droog hondenvoer. Gemaakt met hele ingrediënten van menselijke kwaliteit, toppers komen in twee smaken: kip en rijst stoofpot of rundvlees en russet aardappel stoofpot. Net als de PantryFresh lijn zijn de toppers verpakt in Tetra Pak verpakkingen die twee jaar houdbaar en recyclebaar zijn. De prijs is $59,40 voor twaalf dozen van 11 oz.

Gemaakt met beperkte ingrediënten en zonder conserveringsmiddelen, JFDD’s caloriearme, volledig natuurlijke hondensnacks zijn gedehydrateerd en ovengebakken en hebben een krokante, knapperige textuur. Ze bieden kip, rundvlees, zalm, pompoen, en andere smaken. Vanaf 12,95 dollar voor een zak van 5 oz.

Hondensupplementen

JFFD's volledig natuurlijke voedingssupplementen

Bekijk bij Chewy

De volledig natuurlijke voedingssupplementen van JFFD zijn ontworpen door hun gediplomeerd veterinair toxicoloog om veel voorkomende hondenkwalen aan te pakken. Hun Skin & Allergy Care supplement helpt een gezond immuunsysteem en huisdieren met seizoensgebonden allergieën te ondersteunen. Gewrichtsverzorging ondersteunt de gewrichtsstructuur, het bindweefsel en de gewrichtsmobiliteit.

Ze bieden ook een supplement voor angst, een probioticum voor GI problemen…en meer. Hun supplementen zijn aan de prijzige kant, vanaf 38,95 dollar voor 60 capsules. Wij denken dat u betere en minder dure opties kunt vinden. Bekijk enkele van onze top keuzes voor de beste hondensupplementen en vitaminen.

JustFoodForDogs Coupon

Klik hier voor de beste JustFoodForDogs deal die we kunnen vinden.

Onze persoonlijke ervaring met JFFD

Als we onze honden meenemen op vakantie, is JustFoodForDogs de handigste manier om de maaltijden van onze honden aan te vullen met wat echt voedsel van menselijke kwaliteit bovenop de meer bewerkte brokken. Onze honden zijn dol op de smaak en het zorgt ervoor dat ze maaltijd na maaltijd terugkomen. Bovendien zijn de kleine, houdbare verpakkingen gemakkelijk in de auto te vervoeren zonder kostbare koelruimte in te nemen!

Michelle S., Canine Journal

Veelgestelde vragen

Hier zijn enkele van de meest voorkomende vragen die we van onze lezers krijgen over JustFoodForDogs.

Is er een JustFoodForDogs terugroepactie geweest?

JustFoodForDogs heeft één terugroepactie gehad. In januari 2018 riep JustFoodForDogs vrijwillig drie verse recepten terug (Beef &; Russet Potato, Fish & Sweet Potato, en Turducken) omdat de sperziebonen van menselijke kwaliteit, die JFFD kocht van een restaurantleverancier, mogelijk besmet waren met Listeria monocytogenes. Er werden geen bevestigde gevallen van Listeriose bij honden gemeld, maar er waren enkele meldingen van kortdurende symptomen bij sommige honden (diarree en braken).

Is JustFoodForDogs hondenvoer geschikt voor mensen?

Ja, JFFD gebruikt 100% USDA human-grade ingrediënten in al zijn hondenvoer, en zijn keukens zijn USDA-gecertificeerd en geïnspecteerd. JFDD heeft twee hoofdkeukens in Irvine, CA, en New Castle, DE, evenals negen open-voor-publiek keukens in Californië, Seattle, Chicago, en New York City.

Waar kan ik JustFoodForDogs Pet Food kopen?

JFFD’s dierenvoeding is online te koop via hun website en grote online retailers zoals Chewy, Amazon en Petco. U kunt hun producten ook vinden bij Petco en Pet Food Express winkels in het hele land, bepaalde dierenklinieken en JustFoodForDogs winkels.

Wie is de eigenaar van JustFoodForDogs?

Shawn Buckley richtte JFFD op in 2010 en opende zijn eerste vestiging in Newport Beach, CA, in 2011. Buckley werkte samen met Oscar Chavez, een dierenarts en voormalig professor in klinische hondenvoeding, om een verscheidenheid aan premium diervoedingsformules te ontwikkelen, waaronder aangepaste mengsels voor speciale dieet- en voedingsbehoeften. In 2017 kreeg het bedrijf een groei-investering van de private equity-onderneming L Catterton. Het bedrijf is nog steeds eigendom van partner Buckley en het hoofdkantoor is gevestigd in Irvine, CA.

Wat is ons eindoordeel?

Bekijk JustFoodForDogs op Chewy

Wij bevelen JustFoodForDogs’ vers bevroren honden- en kattenvoer en voorraadkastvers hondenvoer ten zeerste aan. Hun vers bevroren maaltijden zijn een uitstekende waarde voor de kwaliteit en zorgvuldig gekozen ingrediënten in vergelijking met andere verse maaltijden. Echter, als u liever het verse voer van uw pup op maat en voorgeportioneerd heeft, bekijk dan enkele andere verse hondenvoer bezorgdiensten die wij aanbevelen.

En als u op zoek bent naar andere premium houdbare hondenvoer opties, bekijk dan onze beoordelingen van de beste hondenvoer bezorgdiensten, waaronder gedroogd vers voer, gepersonaliseerde brokken, en nog veel meer.

Tagged With: Voedsel Levering, Review

Plaats een reactie