FreshPet vs Farmers Dog: hoe ze vergelijken en onze persoonlijke ervaring

Om het licht aan te houden, ontvangen we affiliate commissies via sommige van onze links. Ons beoordelingsproces.

Freshpet en de boeren hondenvoer zittend op aanrecht

Heeft u een optie voor vers voedsel voor uw pup overwogen, maar heeft u hulp nodig bij het kiezen ervan? Weet je niet zeker of je een abonnement wilt of iets dat je kunt ophalen bij de dierenwinkel? We vergelijken twee bekende verse merken, FreshPet vs. Farmer’s Dog. We kijken naar maaltijd en traktatie variëteit, voedingswaarde, maatwerk, prijsstelling en klantenservice en reputatie.

De concurrentie op de markt voor huisdiervoeding is intens en er duiken voortdurend nieuwe merken en opties op. Deze twee merken zitten in de verscategorie maar bieden verschillende producten aan. Er zijn enkele belangrijke verschillen tussen deze twee bedrijven. Welke optie is het beste voor jouw lieve pup? Wij bieden u de informatie die u moet weten om de beste keuze te maken voor de unieke behoeften van uw pup.

Bezoek de website van The Farmer’s Dog | Bezoek FreshPet op Chewy

Maaltijd & Traktatie Variatie

The Farmer’s Dog biedt verse maaltijden gemaakt van ingrediënten van menselijke kwaliteit, bevroren verzonden tot aan uw deur. Ze bieden momenteel vier aangepaste recepten die beschikbaar zijn via gepersonaliseerde maaltijdplannen. Alle recepten zijn graanvrij. Ze bieden geen recepten voor puppy’s, senioren of speciale gezondheidsbehoeften of hondentraktaties.

FreshPet heeft meer opties, met zes verschillende productlijnen en een lijn verse lekkernijen. Het bedrijf maakt voedselbroodjes, broden en enkele versnipperde en hapklare verse maaltijden. Ze hebben ook enkele formules voor verschillende leeftijden, kleinere rassen en enkele gezondheidsproblemen. Deze omvatten een graanvrije optie en een plantaardige eiwitlijn. De ingrediënten zijn echter niet van menselijke kwaliteit en ook niet zo vers gemaakt. Het merk heeft wel de mogelijkheid om aangepaste maaltijdplannen te maken. Dit moet echter wel gebeuren door middel van Petco.com.

Freshpet logo

Voor variatie wint FreshPet, omdat ze veel meer selectie en graaninclusieve en traktatie-opties bieden.

Winnaar van de maaltijd/traktatievariëteit: FreshPet

Voedingswaarde

The Farmer’s Dog gebruikt volledig natuurlijke, USDA-ingrediënten van menselijke kwaliteit in elk recept. Recepten zijn allemaal ontwikkeld door board-gecertificeerde American College of Veterinary Nutrition experts. De maaltijden worden vers bereid en vervolgens ingevroren. Er zijn geen kunstmatige ingrediënten, toegevoegde smaakstoffen, kleuren of chemische conserveermiddelen.

Ingrediënten zijn volledig natuurlijk en omvatten dierlijke eiwitten en vers fruit en groenten. Hoewel er geen recepten granen bevatten, kunnen eigenaren graaninclusieve brokken of rijst mengen om die te bieden en voedsel iets langer mee te laten gaan. Eiwitkeuzes zijn rundvlees, kip, kalkoen en varkensvlees. Ze gebruiken ook orgaanvlees zoals kip en runderlever in sommige recepten. Andere ingrediënten zijn zoete aardappel, linzen, spruitjes, wortelen, bloemkool, boerenkool, spinazie, kikkererwten, pastinaak, sperziebonen, zonnebloempitten, zalmolie en chiazaad. Alle recepten bevatten een mix van toegevoegde voedingsstoffen en mineralen.

FreshPet maakt gebruik van natuurlijke, vers geoogste ingrediënten. Alle vleeswaren en de meeste andere componenten zijn afkomstig uit de Verenigde Staten. Op de boerderij gekweekt vlees omvat gevogelte, kalkoen, rundvlees, bizons, lamsvlees en vis. Eieren en orgaanvlees zijn opgenomen in sommige producten. Groenten en fruit omvatten wortels, erwten, veenbessen, bosbessen, pompoen, zoete aardappelen, spinazie, aardappelen en sperziebonen. Sommige recepten bevatten gezonde volle granen zoals haver, rijstzemelen en bruine rijst. Vitaminen, mineralen en supplementen worden toegevoegd, waaronder visolie en zonnebloemolie.

Het Farmer's Dog logo

Beide bedrijven zorgen ervoor dat hun recepten voldoen aan de minimumnormen van AAFCO. Beide gebruiken hoogwaardige ingrediënten, geen vleesbijproducten en hebben recepten ontwikkeld door deskundigen op het gebied van diervoeding. Farmer’s Dog is verser en maakt gebruik van USDA-gecertificeerde ingrediënten van menselijke kwaliteit. Dit is een close, maar ze winnen met een kleine marge.

Nutritionele waarde winnaar: De hond van de boer

Aanpassing

De Boerenhond is een abonnementsdienst. Eigenaren vullen een profiel in, beantwoorden vragen over hun huisdieren en maken een maaltijdplan dat past bij hun specifieke behoeften. FreshPet biedt geen algemeen abonnement, hoewel eigenaren mogelijk terugkerende aankopen kunnen instellen bij geselecteerde retailers zoals Amazon of Chewy. Eigenaren kunnen een aangepast abonnement instellen via Petco.com.

Het Farmer's Dog logo

De Boerenhond wint deze categorie vanwege hun meer detailed vragenlijst. Hierdoor kunnen eigenaren gezondheidsproblemen tot 15 toevoegen, terwijl FreshPet er slechts drie toestaat.

Customization Winnaar: De Boerenhond

Prijzen

Volgens hun website, De Farmer’s Dog-maaltijdplannen beginnen bij $ 2 per dag. FreshPet is iets meer, beginnend bij $ 3 per dag. Beide aangepaste plannen zijn afhankelijk van hoeveel een pup weegt en welke recepten eigenaren kiezen. FreshPet verkoopt de meeste van zijn producten via online of fysieke retailers. Prijzen variëren voor deze producten. Het merk heeft een hogere prijs voor vers of nat voedsel dat in de winkel te vinden is. Er is echter geen abonnement vereist.

Freshpet en de Farmer's Dog logo's

We kunnen niet het een of het ander als winnaar kiezen. De Farmer’s Dog kan waarschijnlijk een goedkopere optie zijn, omdat veel retailers FreshPet-producten markeren en sommige moeilijker te vinden zijn. Deze categorie is too close to call, dus verklaren we een gelijkspel.

Prijswinnaar: Tie (FreshPet &; The Farmer’s Dog)

Klantenservice & Reputatie

The Farmer’s Dog biedt zeven dagen per week telefonische en e-mailondersteuning. Het bedrijf ontvangt eersteklas klantrecensies voor zijn klantenservice. De meeste negatieve beoordelingen zijn te wijten aan leveringsproblemen, niet aan voedselkwaliteit of klantenservice.

FreshPet biedt ook elke dag van de week telefonische en sms-ondersteuning, hoewel de uren in het weekend worden verminderd. Ze hebben ook een chatoptie online die klanten kunnen gebruiken om producten te selecteren.

Bovendien is The Farmer’s Dog nooit teruggeroepen. FreshPet heeft twee terugroepacties gehad, beide voor mogelijke Salmonellabesmetting in juni 2021 en opnieuw in juni 2022. Deze hadden slechts invloed op een beperkt aantal producten. Het bedrijf heeft ook een aantal negatieve recensies. Sommige klanten eten het voedsel waardoor hun pups overgeven of diarree hebben. Andere klanten melden zorgen over kwaliteitscontrole en producten die huisdieren ziek maken.

Het Farmer's Dog logo

Deze moeten we aan De Boerenhond geven, omdat ze meer ondersteuningsopties bieden, nooit terugroepacties hebben gehad en minder klachten en zorgen van klanten hebben. Bovendien staan ze dichter bij de producten omdat ze al hun producten rechtstreeks distribueren. FreshPet wordt verkocht door andere externe retailers, waardoor het lastig is om contact te maken met de juiste mensen.

Klantenservice & Reputatie Winnaar: De Boerenhond

Onze persoonlijke ervaring met Freshpet & The Farmer’s Dog

Ons team heeft het geluk gehad om beide merken te hebben geprobeerd.

FreshPet werd door mij gekocht voor mijn oudere pup, een Labrador Pitbull mix, bij mijn plaatselijke supermarkt. Ik kocht een recept voor kippenbrood. Dit is geen voedsel dat ik regelmatig koop. Ik gebruikte het als een traktatie, en toen ze een aanval van spijsverteringsstress ervoer en haar gewone chow niet wilde eten. Dit was een snelle en handige optie om haar verse voeding te krijgen. Ze vond het lekker en ik mengde er een paar dagen wat met brokjes. Als een incidentele aankoop, ik was tevreden, maar het is niet een optie die ik van plan ben om regelmatig te kopen.

Ons team probeerde ook The Farmer’s Dog uit voor een Cavalier King Charles Spaniel. Deze pup at regelmatig gekookte kip en rijst en brokjes. Ze hield van de verse recepten en heeft zelfs een verbeterde stoelgang gehad. Haar gewicht en vachtgezondheid verbeterden ook sinds ze met dit voedsel begon.

Wat is ons oordeel?

Van de twee merken is The Farmer’s Dog onze winnaar. Ze gebruiken ingrediënten van menselijke kwaliteit en hebben een uitstekende reputatie. FreshPet is echter een goede optie voor eigenaren die zich niet willen binden aan een abonnement en het heeft graanvrije opties, wat belangrijk is voor veel hondenbezitters.

Overall Winnaar: The Farmer’s Dog

Hond met een doos van De Boerenhond

Onze vergelijking omvat veel, maar als u meer informatie over deze merken wilt, hebben we diepgaande beoordelingen van zowel The Farmer’s Dog (en kortingsbonnen) als FreshPet. Als u op zoek bent naar andere bezorgopties voor vers voedsel, zoals Ollie, hebben we dat ook behandeld in onze beste gids voor het bezorgen van hondenvoer.

De informatie die via deze website wordt verstrekt, mag niet worden gebruikt om een gezondheidsprobleem of ziekte te diagnosticeren of te behandelen; Het is niet bedoeld om juridisch advies of advies te geven of een vervanging te bieden voor professioneel veiligheidsadvies of professionele zorg. Raadpleeg uw zorgverlener, advocaat of producthandleiding voor professioneel advies. Beoordeelde producten en diensten worden geleverd door derden; Wij zijn op geen enkele manier verantwoordelijk voor hen, noch garanderen wij hun functionaliteit, nut, veiligheid of betrouwbaarheid. Onze inhoud is uitsluitend voor educatieve doeleinden.

Tagged With: Food Delivery