FreshPet hondenvoer beoordelingen (met persoonlijke ervaring)

Om het licht aan te houden, ontvangen we affiliate commissies via sommige van onze links. Ons beoordelingsproces.

vers hondenvoer met ingrediënten

Vers voedsel is onlangs een voorkeurskeuze geworden voor veel hondenbezitters. Vers voedsel is minder verwerkt, behoudt de hoogste voedingswaarde en smaakt geweldig. Een bedrijf dat al 17 jaar verse recepten voor huisdieren maakt, is FreshPet. Dit was het eerste bedrijf in Noord-Amerika dat verse maaltijden voor honden aanbood. Het bedrijf verkoopt zijn producten in geselecteerde supermarkten en op sommige websites van derden. Het bedrijf maakt verse maaltijden voor huisdieren met lokale ingrediënten. Is dit merk een goede optie voor uw pup? We geven u de details in onze FreshPet hondenvoerrecensies.

Bekijk FreshPet op Chewy

Vers hondenvoer voor huisdieren Review

FreshPet-logo

Productnaam: FreshPet

Productbeschrijving: FreshPet is een bedrijf dat volledig natuurlijke ingrediënten, geen conserveermiddelen en zachte kookmethoden gebruikt om verse maaltijden voor huisdieren te bieden.

Samenvatting

In vergelijking met veel andere hondenvoeropties is FreshPet een premium, verse maaltijdoptie voor honden die al 17 jaar bestaat. Het bedrijf gebruikt volledig natuurlijke ingrediënten, geen conserveermiddelen of chemische additieven en wordt bereid in eigen keukens in de VS.

Ons team beoordeelt hondenvoer op basis van verschillende factoren, waaronder variëteit, voedingswaarde, prijzen, klantenondersteuning en meer.

Pros

 • Allemaal natuurlijke, hele ingrediënten. Voorbereiding van kleine batches
 • Zacht koken met stoom
 • Verschillende productlijnen om uit te kiezen
 • Vers, koelbaar voedsel is te vinden in supermarkten en dierenwinkels
 • Verkrijgbaar bij verschillende online retailers
 • Het merk is toegewijd aan het behoud van het milieu.

Tegens

 • Prijzige optie.
 • Sommige producten zijn moeilijk te vinden.
 • Moet binnen zeven dagen worden gebruikt
 • Sommige eigenaren houden niet van de geur

Belangrijkste kenmerken

 • Lokaal geproduceerde ingrediënten.
 • De recepten zijn Zachtjes gestoomd bij lage temperaturen.
 • Op de boerderij gekweekt vlees, volledig natuurlijk fruit en groenten.
 • Gekoeld voedsel wordt bereid in Bethlehem, Pennsylvania en Ennis, Texas. Traktaties worden gemaakt met partners in de VS.
 • Het merk is Werken aan een koolstofvrije voetafdruk, met behulp van windenergie.
 • Stortplaatsvrij, wil het bedrijf alles recyclen of hergebruiken.
 • Vrij van conserveermiddelen.
 • Geen vleespoeders, maaltijden of bijproducten.
 • Verse ingrediënten worden dagelijks aan de keukens geleverd.

FreshPet Hondenvoer Ingrediënten

FreshPet biedt verschillende producten en recepten. Dit maakt het lastig om elk ingrediënt in elk recept te noemen. Ze gebruiken alleen natuurlijke, nieuw geoogste ingrediënten, geen kunstmatige vulstoffen, conserveermiddelen of smaakstoffen. Gekoelde producten moeten binnen zeven dagen na opening worden gegeten. Enkele belangrijke ingrediënten zijn echt vlees als eerste ingrediënt.

Op de boerderij gekweekt vlees omvat gevogelte, kalkoen, rundvlees, bizons, lamsvlees en vis. Eieren en orgaanvlees worden ook gebruikt. Groenten en fruit omvatten wortels, spinazie, aardappel, erwten, veenbessen, bosbessen, pompoen, zoete aardappelen en sperziebonen. Sommige formules bevatten gezonde volle granen zoals haver, rijstzemelen en bruine rijst. Vitaminen, mineralen en supplementen omvatten vis en zonnebloemolie.

Recepten gebruiken alleen in de VS gekweekt, 100% gekweekt vlees. 96% van de ingrediënten komt uit Noord-Amerika. 4% is niet-binnenlands. Recepten gebruiken volledig natuurlijke ingrediënten zonder kunstmatige of chemische conserveermiddelen, BHA, propyleenglycol, smaakstoffen of kleuren.

Het merk houdt zich nauw aan het Safe Quality Food (SQF) Program en de Food Safety Modernization Act (FSMA). Het bedrijf voert risicobeoordelingen uit en gebruikt preventieve controles van leveranciers om ervoor te zorgen dat ingrediënten geen voedselveiligheidsrisico vormen.

Recepten zijn 100% compleet en uitgebalanceerd en voldoen aan de minimumnormen van AAFCO. Bovendien zijn alle producten geformuleerd en goedgekeurd door Dr. Gerardo Perez-Camargo, de dierenarts en hoofd van R&D. Het bedrijf richtte ook de “FreshPet Nutrition Council op, een groep van board-gecertificeerde DVM’s, DVN’s, DACVN’s en PhD’s die ons onderzoek begeleiden, begeleiden en valideren.”

Is FreshPet hondenvoer teruggeroepen?

Ja, het bedrijf heeft in het verleden terugroepacties uitgevoerd. De meest recente was in juni 2022. Een partij Select Fresh From the Kitchen Home Cooked Chicken Recept onder terugroepactie voor mogelijke salmonellabesmetting. Daarvoor, in juni 2021, werd een enkele partij terugroepactie voor potentiële Salmonella uitgegeven voor een enkele partij Select Small Dog Bite-Size Beef & Egg Recipe.

Producten & Prijs

FP maakt verschillende voedingsmiddelen voor honden. Ze hebben ook drie lijnen natte kattenmaaltijden. Hondenproducten omvatten natvoer en smakelijke lekkernijen. Calorieën en voedingswaarde variëren per recept en eiwit.

FreshPet Select

FreshPet Select

Bekijk op Amazon

De Select-lijn is er in zowel broodvorm als versnipperde of hapklare recepten. Sommige zijn graanvrij en andere bevatten granen, dus eigenaren hebben veel opties. Rollen zijn verkrijgbaar in gewichten van 1,5 pond en 5 pond. Andere producten zijn verkrijgbaar in zakken van 1,75 pond, 5,5 pond en 6 pond.

 • Puppy Recept
 • Vers uit de keuken Huisgemaakt
 • Geroosterde maaltijden Malse kip, graanvrij
 • Chunky; Rundvlees, Kip & Kalkoen
 • Kleine hond hapklare gevogelte, rundvlees
 • Kleine hond gevogelte met veenbessen & spinazie, multi-eiwit met zoete aardappelen
 • Multi-Protein Compleet: Kip, Rundvlees, Ei & Zalm
 • Gevoelige maag & huid: stoom gekookt
 • Big Bites Multi-Eiwit

Prijs: Varieert

FreshPet Vital

FreshPet Vital

Uitzicht op Chewy

Deze zacht gegaarde lijn is een nog beperkter ingrediëntrecept en richt zich alleen op wat honden nodig hebben. Biedt graanvrije en kipvrije formules voor gevoelige magen of pups met allergieën. Deze komen ook in brood- en hapklare recepten.

 • Evenwichtige voeding: kip en kalkoen
 • Verse sneden: Kip
 • Graanvrij: Kip, Rundvlees & Bizon, Rundvlees, Rundvlees met Lamsvlees, Zalm & Oceaan Witvis, Kalkoen, Kip, Rundvlees Zalm & Ei, Multi-Eiwit
 • Graanvrije puppy
 • Graanvrij klein ras: gevogelte en multi-eiwit
 • Multi-eiwit
 • Gebalanceerde voeding kip
 • Spijsverteringsgezondheid: kip met pompoen en spinazie
 • Joint Health &; Mobility: Kip & Zalm met Cranberries & Sperziebonen

Prijs: begint bij $ 59,94 voor 6 pond (in zakken)

FreshPet Deli Vers

FreshPet Deli Vers

Bekijk op Amazon

Eiwitrijk en graanvrij. Maakt gebruik van antibioticavrij gevogelte en groenten en fruit. Antioxidant-rijke, volledig natuurlijke recepten. Komt versnipperd of in een rol. Eigenaren moeten deze optie kopen in Costco-winkels.

Prijs:

$48.98 ($0.51 / Ounce)

Homestyle Creaties

Freshpet homestyle creaties

Uitzicht op Chewy

Complete, uitgebalanceerde maaltijden met natuurlijke eiwitten. Deze worden bereid en gekookt in kleine hoeveelheden om smaak en voeding te behouden.

 • Homestyle Creaties Natuurlijke Kip
 • Homestyle Creaties Natuurlijk Rundvlees
 • Homestyle Creaties Rundvlees, Kip & Kalkoen
 • Homestyle Creaties Kip & Turkije

Prijs: begint bij $ 9,99 voor een 16-ounce zakje

Spring & Sprout Plant-Based

FreshPet lente en spruit

Uitzicht op Chewy

Deze lijn richt zich op plantaardige formules met kooivrije eieren en gezonde groenten.

 • Spring & Sprout Plant-Based Protein & Cage-Free Eggs
 • Spring & Sprout Plant-Based Protein &; Egg met Appel & Kaas

Prijs: niet beschikbaar

De natuur is fris

FreshPet Nature's Fresh

Bezoek website

Duurzaam geproduceerde ingrediënten. Humaan opgevoed, vegetarisch gevoed en GAP-rated pluimvee. Verkocht bij Whole Foods en andere geselecteerde speciaalzaken.

 • Graanvrije kip met wortelen & spinazie
 • Rundvlees met tuingroenten en granen

Prijs: niet beschikbaar

FreshPet Traktaties

FreshPet Traktaties

Uitzicht op Chewy

Dit merk maakt twee lijnen van doggy traktaties. Dit zijn vleeszware traktaties en kauwen.

 • Dog Joy Traktaties: Kip, Turkije, Turkije & Appel
 • Dognation behandelt kalkoen spek, kip

Prijs: begint bij $2.33 per ounce

FreshPet Aangepaste maaltijden

FreshPet cUstom maaltijden

Eigenaren kunnen aangepaste maaltijdplannen maken op basis van de unieke behoeften en voorkeuren van hun pup. Dit is alleen beschikbaar via Petco.

Prijs: Varieert

Onze persoonlijke ervaring met FreshPet

Danielle's dos zittend in het gras glimlachend

“Ik heb in het verleden FreshPet-broden gekocht. Ik gebruikte deze in blokjes gesneden en gemengd met de gewone droge brokjes van mijn oudere hond. Ze begint kieskeurig te worden over haar droogvoer, en dit was in staat om vocht en smaakvariatie toe te voegen. Mijn oudere pup geniet van de smaak en de broodtextuur. Dit is geen normale, dagelijkse maaltijd voor deze pup. In plaats daarvan is het meer een speciale traktatie vanwege de hogere prijs. Dit is een incidentele aankoop bij de plaatselijke supermarkt voor een traktatie. Het is gemakkelijk te vinden in mijn omgeving en vereist geen abonnement of langdurige verbintenis, daarom heb ik ervoor gekozen.”

– Danielle D., Canine Journal

Is FreshPet goed voor honden?

Over het algemeen is dit een bovengemiddelde keuze om uw pup te voeren voor natvoer. We vinden het leuk dat ingrediënten afkomstig zijn uit Noord-Amerika en dat ze alles koken in keukens die eigendom zijn van het bedrijf. De beperkte ingrediënten maken het licht verteerbaar. De meeste recepten bevatten veel eiwitten en gebruiken echt, dierlijk vlees en organen. De Select Roasted Chicken Meal met tuingroenten heeft bijvoorbeeld 14% ruw eiwit (min), 11% ruw vet (min) en 1,5% ruwe celstof (min).

Als het gaat om verse voedselopties, is dit niet wat we zouden kiezen als onze topkeuze. Hoewel van hoge kwaliteit, is het prijzig en niet zo aantrekkelijk als andere verse voedseldiensten zoals The Farmer’s Dog, Nom Nom en Ollie. Dit is een geweldige keuze voor eigenaren die zich niet willen binden aan een abonnement. Het is gemakkelijk te gebruiken en beschikbaar in de meeste gebieden. hoewel sommige recepten moeilijk te vinden zijn.

Veelgestelde vragen

Is FreshPet gekookt of rauw?

Deze recepten zijn zacht gekookt, niet rauw. Alle dierenvoeding maakt gebruik van een stoomkookproces.

Hoe lang is FreshPet Food goed?

Producten moeten worden gekoeld en moeten binnen zeven dagen na opening worden geserveerd.

Waar kan ik FreshPet kopen?

Deze producten zijn verkrijgbaar via online retailers zoals Amazon en Chewy en in dieren- en supermarkten in het hele land. Eigenaren van gezelschapsdieren kunnen de tool Waar te koop op de bedrijfswebsite gebruiken om specifieke retailers en producten te vinden die beschikbaar zijn in hun regio. Sommige producten zijn alleen verkrijgbaar via geselecteerde retailers zoals Costco en Petco.com.

Kan FreshPet worden ingevroren?

Deze maaltijden worden niet ingevroren tijdens de productie, maar eigenaren kunnen ze veilig invriezen als ze dat willen. Hierdoor kunnen producten langer bruikbaar blijven, maar moeten ze ontdooien om te eten. Zodra ze ontdooien, moeten honden alles binnen zeven dagen opeten. De consistentie van voedsel kan veranderen in het vries- en ontdooiproces.

Wat is ons eindoordeel?

We hebben een lange lijst met hondenvoermerken beoordeeld en FreshPet heeft veel bovengemiddelde kwaliteiten. De volledig natuurlijke, hoogwaardige ingrediënten en stoomkooktechniek maken een heerlijke maaltijd. Deze gekoelde producten hebben de neiging om hoger dan gemiddelde eiwitten, vetten, koolhydraten en vocht te bevatten. Recepten gebruiken allemaal echt vlees en orgaanvlees. Sommige productlijnen zijn gemakkelijk te vinden en eigenaren kunnen ze kopen in de supermarkt. Anderen hebben misschien meer jacht nodig.

Over het algemeen is dit een voedsel waar je je goed bij kunt voelen over het voeden van je huisdier. Beperkte, lokaal geproduceerde ingrediënten en bedrijfspraktijken betekenen een verhoogde kwaliteitsnorm. Als u nog steeds op zoek bent naar onbewerkte of menselijke maaltijdopties voor huisdieren, lees dan onze beoordelingen van de beste bezorgdiensten voor vers hondenvoer en onze beoordelingen van The Farmer’s Dog en Ollie. We kunnen ook helpen met het beste hondenvoer voor pups met speciale diëten, gevoelige magen en gezondheidsbehoeften.

U kunt ook overwegen de beste honden gewricht supplementen samen met dieet. Zoals met elke belangrijke verandering in het dieet van uw huisdier, is het toevoegen van een supplement alleen iets dat u moet doen nadat u het met uw dierenarts hebt besproken.

De informatie die via deze website wordt verstrekt, mag niet worden gebruikt om een gezondheidsprobleem of ziekte te diagnosticeren of te behandelen; Het is niet bedoeld om juridisch advies of advies te geven of een vervanging te bieden voor professioneel veiligheidsadvies of professionele zorg. Raadpleeg uw zorgverlener, advocaat of producthandleiding voor professioneel advies. Beoordeelde producten en diensten worden geleverd door derden; Wij zijn op geen enkele manier verantwoordelijk voor hen, noch garanderen wij hun functionaliteit, nut, veiligheid of betrouwbaarheid. Onze inhoud is alleen voor educatieve doeleinden.

Tagged With: Food DeliveRy