De eerlijke keuken hondenvoer beoordelingen & persoonlijke ervaring

Om het licht aan te houden, ontvangen we affiliate commissies via sommige van onze links. Ons beoordelingsproces.

de eerlijke keuken hondenvoer met ingrediënten

The Honest Kitchen was het eerste merk dat de lat voor dierenvoeding van menselijke kwaliteit ontwikkelde en legde. Bijna 20 jaar later heeft dit bedrijf een stevige concurrentie in wat een opmerkelijke niche is geworden in de premium markt voor dierenvoeding. Met een grote toewijding aan de kwaliteit van ingrediënten en voedselveiligheid, is The Honest Kitchen nog steeds een van de beste hondenvoer van menselijke kwaliteit die je kunt vinden, vooral vanwege de relatief betaalbare houdbare opties.

Maar zijn hun hondenvoerformules en andere producten wel geschikt voor de specifieke voedingsbehoeften van uw pup? We hebben uitgebreid onderzoek gedaan naar The Honest Kitchen en andere topmerken hondenvoer van menselijke kwaliteit om u alle informatie te geven die u nodig hebt om een weloverwogen beslissing te nemen voor uw harige vriend.

Bezoek de website van The Honest Kitchen

De eerlijke keukenrecensie

Het Honest Kitchen Dog Food logo

Productnaam: De eerlijke keuken

Productbeschrijving: The Honest Kitchen biedt volledig natuurlijk honden- en kattenvoer van menselijke kwaliteit, voedseltoppers, supplementen en traktaties.

Samenvatting

The Honest Kitchen biedt de grootste verscheidenheid aan dierenvoedingsproducten van menselijke kwaliteit op de markt voor bijna elke voedingsbehoefte. Het heeft een uitstekende reputatie voor het gebruik van hoogwaardige ingrediënten en onberispelijke voedselveiligheidspraktijken.

Ons team bepaalt de algemene beoordeling op basis van verschillende factoren, waaronder maaltijd- en traktatievariëteit, voedingswaarde, aanpassingsopties, prijzen, klantenservice en reputatie, klantrecensies en meer.

Pros

 • Grote verscheidenheid aan hondenvoer, toppers en traktaties
 • Alle voedingsmiddelen zijn van menselijke kwaliteit en niet-GMO
 • Ethisch en duurzaam geproduceerde ingrediënten
 • Geen vulstoffen, vleesbijproducten of kunstmatige ingrediënten
 • Bespaar 5% door u aan te melden voor automatische verzending
 • 90 dagen niet-goed-geld-terug-garantie
 • Gemaakt in de VS

Tegens

 • Aan de prijzige kant
 • Zeer beperkte puppy-specifieke formules (maar meerdere voor alle levensfasen)
 • Volwassen formules zijn mogelijk niet ideaal voor zeer actieve honden die meer eiwitgehalte nodig hebben

Belangrijkste kenmerken

 • Website heeft een handige quiz om u te helpen erachter te komen welke producten het beste passen bij de specifieke voedingsbehoeften van uw hond (gebaseerd op leeftijdscategorie, rasgrootte, energieniveau, ingrediëntgevoeligheden en voorkeuren van voedseltype, eiwit en graan)
 • Mogelijkheid om uw leveringsfrequentie elke 2, 3, 4, 6, 8, 10 of 12 weken te kiezen
 • Beloningsprogramma: U kunt punten verdienen met aankopen en deze inwisselen voor toekomstige kortingen
 • Het baanbrekende bedrijf dat dierenvoeding van menselijke kwaliteit produceert (opgericht in 2002)
 • Gecertificeerd B Corporation: een aanwijzing toegekend door non-profit B Lab aan bedrijven die voldoen aan de hoogste normen voor sociale en milieuprestaties, publieke transparantie en wettelijke verantwoording
 • Alle dierenvoeding voldoet aan de richtlijnen van de Association of American Feed Control Officials (AAFCO) voor een compleet en uitgebalanceerd dieet
 • Gemaakt met fijngemalen whole-food ingrediënten voor gemakkelijkere spijsvertering
 • 84% van alle ingrediënten die ze gebruiken zijn afkomstig uit de VS (geen enkele uit China)
 • Ingrediënten die zoveel mogelijk lokaal worden ingekocht om hun koolstofvoetafdruk voor doorvoer te verkleinen
 • Meer dan 60% van de verpakkingen is gemaakt van hernieuwbare materialen en volledig recyclebaar
 • Biedt kortingen voor dierenreddingen zonder winstoogmerk

Analyse van ingrediënten

Het hart en de ziel van The Honest Kitchen is de toewijding om alleen ingrediënten van de hoogste kwaliteit te gebruiken. Van zorgvuldige inkoop tot extreem strenge veiligheidsnormen, u kunt er zeker van zijn dat het dieet van uw harige vriend zo goed is als het wordt binnen de commerciële huisdiervoedingsindustrie.

Al hun voedingsmiddelen zijn van menselijke kwaliteit, wat betekent dat Alle ingrediënten zijn geschikt voor menselijke consumptie en hun voedsel wordt gemaakt in een faciliteit met een vergunning voor menselijke voedselproductie. Enkele hoogtepunten van ingrediënten zijn:

 • Alle voedingsproducten zijn tarwe, maïs en sojavrij en bevatten geen kunstmatige conserveringsmiddelen, kunstmatige kleur- of smaakstoffen
 • Alle ingrediënten zijn niet-GMO
 • Hondenvoer heeft premium vlees als hoofdingrediënt
 • Alle gevogelte is kooivrij en alle kiprecepten zal tegen 2024 gecertificeerd zijn door het Global Animal Partnership (GAP)
 • Ze kopen ranch-gekweekt rundvlees en Marine Stewardship Council-gecertificeerde vis
 • Gecertificeerd-biologisch en fair-trade quinoa afkomstig van honderden familieboeren die regeneratieve landbouwpraktijken gebruiken als onderdeel van een coöperatie in Bolivia

Normen voor kwaliteitsborging

De kwaliteitsborgingspraktijken van The Honest Kitchen zijn ook van topklasse. Al hun leveranciers worden regelmatig gecontroleerd door een voedselveiligheidsexpert. Een onafhankelijke laboratoriumtests van derden elke partij diervoedingsproducten om ervoor te zorgen dat ze vrij zijn van verontreinigingen en voldoen aan andere veiligheids- en kwaliteitsnormen. En het bedrijf analyseert routinematig de formules om ervoor te zorgen dat ze voldoen aan de juiste voedingsbehoeften van honden en katten.

The Honest Kitchen Hondenvoer beoordelingen

The Honest Kitchen biedt gedehydrateerd hondenvoer, brokken (clusters genoemd), natvoer en een basismix, die allemaal verkrijgbaar zijn in verschillende graanvrije en graaninclusieve recepten.

Eerlijke keuken Gedehydrateerd hondenvoer

Eerlijke keuken Gedehydrateerd hondenvoer

Bezoek website

Het gedehydrateerde hondenvoer van The Honest Kitchen is de populairste lijn van dit merk en is verkrijgbaar in een assortiment formules voor meerdere dieetwensen. Je voegt gewoon warm water toe, wacht drie minuten en je pup heeft een voedzaam, heerlijk alternatief voor gewone oude brokken. Echt vlees is het eerste ingrediënt in alle recepten, dat ook hele vruchten en groenten en essentiële vitamines en mineralen bevat. Ze zijn ook verrijkt met taurine voor de gezondheid van hart, ogen en immuun, naast andere voordelen.

Veel recepten zijn geschikt voor alle levensfasen, dit betekent dat ze voldoen aan de AAFCO-voedingsrichtlijnen voor puppy’s, volwassenen en zwangere / zogende honden. Ze bieden ook Gedehydrateerde recepten met beperkte ingrediënten die slechts zes hele voedingsmiddelen bevatten, een geweldige optie voor honden met voedselgevoeligheden. Dit voedsel rehydrateert tot 4x zijn gewicht (dus een doos van 7 pond maakt 28 pond vers voedsel).

Gedehydrateerd hondenvoer komt in verschillende graanvrije en graaninclusieve formules, met eiwitten zoals rundvlees, kip, kalkoen, vis en eend. Hoewel een meerderheid van de klantrecensies positief is, zeggen verschillende dat hun pups niet om deze maaltijden geven.

Onze persoonlijke ervaring met de eerlijke keuken Gedehydrateerd hondenvoer

Gerst de hond die een doos The Honest Kitchen uitgedroogd hondenvoer op de grond besnuffelt

“We gebruiken The Honest Kitchen als topper voor brokjes als we op reis zijn. Omdat het uitgedroogd is, is het lichtgewicht en lekt het niet of vereist het geen koeling, waardoor het een perfecte optie is voor roadtrips. Bovendien zijn onze honden er dol op en ruikt het naar havermout, wat doet denken aan mijn favoriete kinderontbijten. Het is ook lang houdbaar.”

– Michelle S., Canine Journal

Hoe eerlijk keukengedroogd voedsel te bereiden (video)

Bekijk deze korte video van onze mede-oprichter Michelle die het uitgedroogde hondenvoer van The Honest Kitchen gebruikt (en ervan houdt) met hun pups. Ze laat je zien hoe het product werkt.

Prijs

De eerlijke keukenclusters

De eerlijke keukenclusters

Bezoek website

Deze Whole Food Clusters geven je alle gemak van brokjes in een zeer voedzame, minimaal verwerkte formule. The Honest Kitchen neemt hele premium vleessoorten, licht verteerbare granen (haver, gerst), fruit en groenten en perst ze koud in hapklare brokken. Vervolgens roosteren en drogen ze ze langzaam uit om de voedingswaarde, het aroma en de smaak te behouden, waardoor uw pup een aangenaam (en gezond) brokjesdieet krijgt.

Naast essentiële vitamines en mineralen zijn Honest Kitchen Clusters verrijkt met superfoods en voedingsstoffen zoals zalmolie, lijnzaad, chiazaden, taurine, L-carnitine en probiotica voor de gezondheid van het hele lichaam.

Clusters zijn beschikbaar in Graanvrije en graaninclusieve puppy, volwassen klein ras en volwassen formules, maar uw eiwitopties zijn redelijk beperkt tot kip, rundvlees en kalkoen. Sommige klanten klagen dat de zak wordt geleverd met veel kruimels erin, maar velen zeggen dat hun honden dol zijn op het eten.

Prijs

 • Begint bij: $ 6.99 (1-lb zak)

De eerlijke keuken nat voedsel “stoofschotels”

De eerlijke keuken natvoer "Stoofschotels"

Bezoek website

Hoewel niet zo populair als hun uitgedroogde en cluster hondenvoer, zijn de stoofschotels en patés van The Honest Kitchen fantastische keuzes voor toppers of hele maaltijden. Beide soorten natvoer bevatten veel echt vlees en groenten en sommige bevatten ook fruit. Ze koken hun stoofschotels in kleine hoeveelheden in een bottenbouillonreductie voor een smakelijke stevige textuur. En de Paté is ideaal voor pups die moeite hebben met kauwen of het verteren van brokken voedsel.

Alle stoofschotels en patés zijn gelabeld voor alle levensfasen en komen in verschillende graanvrije en graaninclusieve recepten. Met eiwitkeuzes van rundvlees, kip, zalm en kip, kalkoen, rundvlees en lamsvlees en kalkoen en eend, vindt u waarschijnlijk een geweldige match voor uw puppy of volwassen bontbal. Veel eigenaren van kieskeurige eters vinden dat hun honden het natvoeraanbod van The Honest Kitchen goedkeuren.

Prijs

 • $13.99 voor Sample Variety 3-Pack
 • $ 25.74 (10.5-oz doos, geval van 6)

De eerlijke keukenbodemmix

De eerlijke keukenbodemmix

Bezoek website

Deze basismixen geven je de mogelijkheid om voeg huisgemaakte dierlijke eiwitten toe van uw keuze tot een supergezonde mix van gedehydrateerd fruit, groenten en honden-essentiële vitamines en mineralen. Ze zijn verrijkt met taurine voor de gezondheid van hart, hersenen, ogen en spieren, evenals lijnzaad (een bron van omega-vetzuren).

Net als het gedehydrateerde hondenvoer van The Honest Kitchen, hoef je alleen maar warm water toe te voegen en het rehydrateert tot 4x zijn gewicht. Voeg vervolgens het favoriete eiwit van je pup toe. De graanvrije en graaninclusieve basismixen zijn een goede optie voor volwassen en oudere honden (met name degenen met specifieke eiwitallergieën), maar Geen enkele bevat de ideale voedingsstoffen voor puppy’s.

Prijs

Topper, Supplement &; Treat Beoordelingen

Sommige van de populairste producten van The Honest Kitchen gaan verder dan het hoofdgerecht van uw hond. Deze toppers, supplementen en traktaties kunnen een aanzienlijke voedingsboost geven in het dieet van uw pup.

De eerlijke keukenbottenbouillon

De eerlijke keukenbottenbouillon

Bezoek website

Deze dagelijkse booster is een van onze topkeuzes voor de beste bottenbouillon voor honden en een populaire keuze voor pupouders. Met beperkte ingrediënten (bottenbouillon, gedehydrateerd vlees, gedehydrateerde pompoen, gedroogde peterselie en kurkuma) en weinig calorieën, het is een geweldige manier om je harige vriend een smakelijke eiwitboost.

Een houdbaar poeder, je voegt gewoon warm water toe en serveert over het voedsel van je pup, als een op zichzelf staande “traktatie”, of gebruik het om het uitgedroogde hondenvoer van The Honest Kitchen te hydrateren. T is Verkrijgbaar in rundvlees of kalkoen.

Prijs

 • Begint bij: $9.99 (1.48 oz)

De eerlijke keuken giet overs

De eerlijke keuken giet overs

Bezoek website

De Superfood Pour Overs van The Honest Kitchen zijn uitstekend brok toppers voor kieskeurige eters of als toegevoegde voeding voor honden van elke leeftijd of grootte. Graanvrij en vetarm, alle recepten bevatten bottenbouillon en echt vlees en zijn verrijkt met een verscheidenheid aan fruit en groenten, zoals pompoen, spinazie, boerenkool, broccoli, appels en meer. Uw dierlijke eiwitopties zijn kip, lam & rundvlees, zalm of kalkoen.

Ze bieden ook speciale Pour Overs met zorgvuldig geformuleerde ingrediënten om pups met huidallergieën, heup- en gewrichtsproblemen, hartproblemen, verzwakt immuunsysteem en meer te ondersteunen. De meeste klanten zeggen dat deze natte toppers de smakelijkheid van het reguliere voedsel van hun honden verbeteren.

Prijs

 • $8.99 voor Sample Variety 3-Pack
 • $ 31.08 (5.5-oz doos, geval van 12)

De Eerlijke Keuken Geitenmelk

De Eerlijke Keuken Geitenmelk

Bezoek website

The Honest Kitchen’s Goat Milk is een eiwitboost en probiotisch supplement in één. Probiotica helpen de darm van uw hond gezond te houden en de huidige buikproblemen te verlichten, evenals hulp bij allergiesymptomen. Voeg gewoon warm water toe aan dit houdbare poeder en uw pup krijgt een dagelijkse dosis van 1,25 miljard CPU actieve probiotica en spijsverteringsenzymen.

Prijs

De eerlijke keukenhond behandelt

De eerlijke keukenhond behandelt

Bezoek website

U kunt zich goed voelen over het geven van uw pup deze hoogwaardige, volledig natuurlijke traktaties en voedzame traktaties in tegenstelling tot veel op de markt die gevuld zijn met rommel. En The Honest Kitchen heeft een Enorm assortiment graanvrije en graaninclusieve traktaties om aan de voorkeur van elke hond te voldoen. Voor trainingstraktaties, bekijk hun langzaam geroosterde zachte Meaty Littles (slechts twee calorieën per traktatie) of knapperige Parmezaanse pikken.

Ze bieden ook verschillende andere caloriearme lekkernijen, zoals zachte en taaie Harvest Mini Bars en eiwitrijke Bone Broth Bites. Als uw pup de voorkeur geeft aan een knapperigere textuur, probeer hun kabeljauwchips met twee ingrediënten of geitenmelk N ‘Cookies, die zijn verrijkt met probiotica. Voor grotere honden of agressieve kauwers hebben ze 100% gedehydrateerde visfilets en -huiden voor een langer durende traktatie.

Prijs

Zijn er eerlijke terugroepacties van hondenvoer in de keuken geweest?

Een terugroepactie voor huisdiervoer vindt plaats wanneer er een potentieel risico op besmetting of een ander kwaliteitsprobleem is. Een terugroepactie wordt uitgegeven door de Amerikaanse Food & Drug Administration (FDA), die de normen voor huisdiervoeding regelt, of vrijwillig door het merk zelf. De eerlijke keuken heeft slechts één terugroepactie in zijn lange geschiedenis.

In 2013 riep het bedrijf vrijwillig vijf partijen producten terug nadat het had vernomen dat peterselie van één leverancier potentiële salmonellabesmetting had. Er was geen bevestiging dat een van hun producten besmet was, maar The Honest Kitchen nam deze stap uit voorzorg om de veiligheid van hun doggy klanten te waarborgen. Na dit incident veranderde het bedrijf van peterselieleverancier.

Wat is ons eindoordeel?

Bezoek de website van The Honest Kitchen

We houden van The Honest Kitchen omdat het opvalt in de markt voor dierenvoeding vanwege de verscheidenheid aan 100% hondenvoer van menselijke kwaliteit, supplementen, traktaties en andere speciale voedingsproducten. En de kwaliteitsnormen van het bedrijf behoren tot de beste in de branche. The Honest Kitchen heeft veel trouwe pupouder- en furbabyfans, die dol zijn op hun producten.

In vergelijking met sommige volledig natuurlijke, hoogwaardige merken die niet helemaal van menselijke kwaliteit zijn, heeft The Honest Kitchen echter een paar tekortkomingen. Het meest opmerkelijk is de beperkte beschikbaarheid van puppyformules en opties voor zeer actieve volwassen honden. Als u niet zeker weet of The Honest Kitchen geschikt is voor de behoeften van uw pup, bekijk dan onze beoordelingen van andere eersteklas hondenvoeding, rauw hondenvoer en verse maaltijden voor honden die u tot aan uw deur kunt laten bezorgen.

Tagged With: Food Delivery