Beste hondenvoer voor gevoelige magen: puppy, volwassen, senior diëten &meer

Om de lichten aan te houden, ontvangen we affiliate commissies via sommige van onze links. Ons beoordelingsproces.

Als uw pup lijdt aan aanhoudend gastro-intestinaal (GI) ongemak, waaronder braken, dunne ontlasting of winderigheid, kan zijn hondenvoer de schuld zijn. Soms zal een eenvoudige verandering van dieet de symptomen opruimen. We hebben dus enkele van de beste hondenvoeding gevonden voor gevoelige magen die u misschien wilt overwegen. We onderzoeken ook wat u kunt doen om de specifieke voedingsmiddelen te identificeren die de symptomen van uw pup veroorzaken.

In één oogopslag: een paar van onze topkeuzes

Wat veroorzaakt de buikproblemen van uw hond?

Droevige hond die naast een bak hondenvoer ligt met gevoelige buik
Hoewel aanhoudende GI-problemen meestal te wijten zijn aan een dieet, kan een gevoelige maag soms een teken zijn van iets ernstiger.

Het is een goed idee om uw dierenarts problemen zoals zweren, darmparasieten en maagkanker uit te sluiten, die allemaal chronische symptomen kunnen veroorzaken.

Net als mensen kunnen honden bijzonder gevoelig of zelfs allergisch zijn voor bepaalde ingrediënten in hun dieet. En helaas kunnen onze harige vrienden op elk moment in hun leven intoleranties voor voedselingrediënten ontwikkelen. De meest voorkomende boosdoeners zijn rundvlees, kip, zuivelproducten en tarwe.

Veel honden tolereren ook niet soja, maïs, eieren en verschillende conserveermiddelen goed. Maar elke hond is anders, dus er is een lange lijst met ingrediënten die problemen kunnen veroorzaken. Vergeet niet om rekening te houden met eventuele traktaties of tafelresten die uw pup regelmatig eet, omdat deze de bron van buikproblemen kunnen zijn. Overvoeding kan ook leiden tot chronische maagproblemen.

Als u niet zeker weet wat de GI-problemen van uw hond veroorzaakt, kunt u uw pup een thuis hondenallergietest. Deze kits testen voor gevoeligheid of intolerantie voor veel voedingsmiddelen (en omgevingsallergenen) die zich in de loop van de tijd ontwikkelen. U stuurt een speeksel- of haarmonster naar het laboratorium van het bedrijf en krijgt binnen enkele weken resultaten. U kunt dan deel deze resultaten met uw dierenarts om mogelijke oorzaken verder te beperken.

8 Beste hondenvoer voor gevoelige magen

Ons team heeft honderden verschillende hondenvoeding onderzocht voor allerlei soorten dieet en gezondheidsproblemen. We hebben onze topkeuzes hieronder gekozen op basis van de algehele kwaliteit van ingrediënten, speciale ingrediënten voor buikproblemen, feedback van klanten, prijzen en andere factoren.

Tip van een expert: Na verloop van tijd ontwikkelen sommige honden gevoeligheden voor een specifiek dierlijk eiwit, waarbij rundvlees en kip de meest voorkomende zijn. Dus een nieuw hondenvoer uitproberen met daarin een nieuw eiwit (eentje die je pup nog nooit heeft gegeten) kan de truc doen. Enkele alternatieve dierlijke eiwitten die u misschien wilt overwegen, zijn onder meer zalm, eend, hert, kalkoen of lam.

Beste droog: Purina Pro Plan volwassen gevoelige huid & maag

Purina Pro Plan Volwassen Gevoelige Huid & Maag

Zicht op Chewy

Dit best verkochte gemakkelijk te verteren hondenvoer komt sterk aanbevolen door veel dierenartsen (en tevreden eigenaren van gezelschapsdieren) voor pups die lijden aan voedselovergevoeligheden en allergieën. Het bevat echte dierlijke eiwitten (zalm, kalkoen of lam) als eerste ingrediënt en heeft geen maïs, tarwe, soja, conserveermiddelen of kunstmatige ingrediënten.

T is verrijkt met probiotica voor de darmgezondheid, omega-3-vetzuren voor de gezondheid van huid en vacht, en veel essentiële vitamines en mineralen. De in de VS gemaakte formules bevatten ook maagvriendelijke granen zoals havermout, gerst en rijst. Pro Plan Sensitive Skin &Stomach komt ook binnen formules voor kleine en grote rassen, evenals ingeblikt natvoer als uw pup dat verkiest.

Prijs

  • Vanaf: $ 18,98 (zak van 4 pond)

Beste vers: de boerhond

Hond met een doosje De Boerenhond

Bezoek website

De Boerenhond biedt verse maaltijden van menselijke kwaliteit met volledig natuurlijke beperkte ingrediënten. Alle vier de recepten zijn graanvrij en geformuleerd met USDA kalkoen, varkensvlees, kip of rundvlees als eerste ingrediënt. Ze bevatten verse groenten, zalmolie, vitamines en mineralen zonder soja, maïs of tarwe. Hun recepten zijn ontwikkeld door board-certified American College of Veterinary Nutrition (ACVN) voedingsdeskundigen en flash-frozen om voedingsstoffen en versheid te behouden.

De boerenhond personaliseert en pre-portioneert het voedsel om aan de specifieke voedingsbehoeften van uw harige vriend te voldoen. U vult een korte enquête in, waarin de leeftijd, het ras, het huidige en ideale gewicht en de gezondheidsproblemen van uw hond zijn opgenomen. Alle in de VS gemaakte en ingekochte recepten voldoen aan de richtlijnen van de Association of American Feed Control Officials (AAFCO) voor alle levensfasen. De Boerenhond heeft een abonnement nodig, maar u kunt op elk gewenst moment recepten wijzigen of annuleren.

Prijs

  • Beginnend bij $ 2 / dag voor kleine honden, maar varieert op basis van het gewicht, de leeftijd en andere factoren van elke hond (bijv. $ 51,74 / week voor mannen van gemengd ras, een jaar oud, 38 pond, gezonde grootte, gecastreerd, geen gezondheidsproblemen of allergieën)

Onze lezers hebben toegang tot 50% korting op je eerste doos. Er is geen code nodig; gebruik gewoon deze link, en de korting wordt toegepast! U kunt ook onze speciale the Farmer’s Dog coupons pagina bezoeken.

Volledige beoordeling van The Farmer’s Dog

Beste nat: Hill’s Science-dieet volwassen gevoelige maag & huidstoofpot

Hill's Science Dieet Volwassen Gevoelige Maag &HuidStoofpot

Bekijk op Amazon

Hill’s Science Diet heeft deze natte formules ontworpen om de gevoelige maag van uw hond te ondersteunen met gemakkelijk te verteren ingrediënten. Ze bevatten kippenbouillon en echte eiwitten als de eerste twee ingrediënten en zitten vol met voedingsgroenten, vitamines en mineralen zonder vulstoffen of conserveermiddelen.

Deze stoofschotels worden gemaakt in de VS en zijn er in drie recepten: graan-inclusief kalkoen en rijst, graanvrije kip en groenten, en graanvrije zalm en groenten. Hill’s Science is een # 1 door dierenarts aanbevolen merk en veel klanten vinden dat dit natte voedsel gemakkelijk is voor de magen van hun honden.

Prijs

Beste voor puppy’s: Purina Pro Plan Puppy Gevoelige Huid & Maag

Purina Pro Plan Puppy Gevoelige Huid & Maag

Zicht op Chewy

We hebben ook gekozen voor de Purina Pro Plan Sensitive Skin &Stomach hondenvoerlijn als de beste puppyvoeding voor gevoelige magen. Het komt binnen twee eiwitrijke formules voor groeiende puppy’s, zalm & rijst en lamsvlees & havermout. Deze in de VS gemaakte formules zijn tarwe-, maïs- en sojavrij zonder conserveermiddelen of kunstmatige ingrediënten. Ze bevatten ook levende probiotica en natuurlijke prebiotische vezels voor de darmgezondheid.

Andere speciale ingrediënten voor puppy’s zijn DHA uit omega-rijke visolie om de ontwikkeling van hersenen en gezichtsvermogen te ondersteunen, omega-6-vetzuren voor een gezonde huid en vacht en antioxidanten om het zich ontwikkelende immuunsysteem van uw puppy te ondersteunen. Alles wat je kleine man nodig heeft om te gedijen.

Prijs

  • Vanaf: $ 18,98 (zak van 4 pond)

Beste voor senioren: Nulo Freestyle graanvrij senior hondenvoer

nulo senior hondenvoer

Bekijk op Amazon

Heb je een senior sidekick met buikpijn? We hebben deze Nulo-formule gekozen als het beste senior hondenvoer voor gevoelige magen. Gemaakt in de VS met volledig natuurlijke ingrediënten, combineert deze formule optimale ingrediënten voor oudere honden die darm- en gewrichtsondersteuning en gewichtsbeheersing nodig hebben. Dit recept bevat gemakkelijk te verteren forel, linzen, zoete aardappel en gedroogd fruit en groenten, zonder maïs, tarwe of soja.

Het is versterkt met probiotica voor een gezonde spijsvertering, glucosamine en chondroïtine voor gewrichtsondersteuning en L-carnitine. L-carnitine is belangrijk voor oudere honden die minder actief zijn, omdat het het lichaam helpt vetten te metaboliseren om te voorkomen dat uw pup aankomt. Het enige nadeel van dit voedsel is de forse prijs.

Prijs

Beste voor nieuwe eiwitten: Canidae Pure Limited Ingredient Hondenvoer

Canidae Pure Zalm &Zoete Aardappel

Zicht op Chewy

Als je de gebruikelijke eiwitverdachten (kip, rundvlees, kalkoen) zonder succes hebt geprobeerd, wil je misschien een van de Pure Limited Ingredient-receptenlijn van Canidae overwegen. U kunt kiezen uit eend, bizon, wild zwijn, lam, geit & hert en meer. Elke formule is graanvrij zonder maïs, tarwe, soja of vulstoffen en bevat slechts zeven tot 10 volwaardige ingrediënten.

Ze bevatten ook een uitstekende mix van probiotica, antioxidanten en omega-3 en 6 vetzuren eveneens als glucosamine en chondroïtine voor de gezondheid van de gewrichten en taurine voor de gezondheid van het hart. Canidae Pure komt ook voor in graan-inclusief brokjes en nat hondenvoer. Het is ook betaalbaarder dan veel andere premium hondenspullen en wordt gemaakt in de VS.

Prijs

  • Vanaf: $ 14,99 (zak van 4 pond)

Beste beperkte ingrediënt: Go! Gevoeligheden Beperkt ingrediënt dieet

Gaan! Gevoeligheden Beperkt ingrediënt dieet

Zicht op Chewy

Ontwikkeld door dierenvoedingsdeskundigen speciaal voor gevoelige magen, Go! Gevoeligheden Beperkt ingrediënt hondenvoer kan de oplossing zijn voor de problemen van uw pup. Elk graanvrij recept bevat slechts één dierlijk ingrediënt van topkwaliteit (zalm, eend, hert, lamsvlees of kalkoen) zonder bijproducten, tarwe, maïs of soja.

Alle formules, die in Canada worden gemaakt, omvatten ook prebiotische vezel van kikkererwtenwortel en minder dan 10 volwaardige ingrediënten voor een gezonde spijsvertering. Ze bevatten ook omega-3 vetzuren voor een gezonde huid en vacht. Als uw pup de voorkeur geeft aan natvoer, je kunt vergelijkbare maaggevoelige Go! recepten in versnipperd vlees of paté vorm.

Prijs

  • Vanaf: $ 19,99 (zak van 3,5 pond)

Beste houdbare vers: Spot &Tango Cod &Salmon Unkibble

Spot &Tango Kabeljauw &Zalm Unkibble

Bezoek website

Als je een stap hoger in kwaliteit wilt, maar geen koelkast en vriesruimte hebt voor verse maaltijden, kan Spot &Tango’s Unkibble gewoon het ticket zijn. Dit houdbare hondenvoer is gemaakt van vlees van menselijke kwaliteit en vers zetmeel, groenten, en fruit dat uitgedroogd is onder lage temperaturen om voedingsstoffen te behouden. Ingrediënten zijn afkomstig van lokale boerderijen en menselijke voedselleveranciers.

Voor gevoelige magen, wij raden het graanvrije kabeljauw- en zalmrecept aan, die zoete aardappelen, pompoen, wortels, aardbeien en andere volwaardige ingrediënten bevat. Alle recepten (ze bieden twee andere Unkibble-formules en verse maaltijden) zijn ontwikkeld door een gecertificeerde dierenarts-voedingsdeskundige. En net als de Boerenhond, Spot &Tango personaliseert het voer van uw pup op basis van zijn leeftijd, gewicht, gezondheidsproblemen en meer.

Prijs

  • Abonnementen beginnen bij $ 9 / week, maar variëren op basis van de unieke voedingsbehoeften van elke hond (bijv. $ 41,84 / week voor mannen van gemengd ras, een jaar oud, 38 pond, gezonde grootte, gecastreerd, geen gezondheidsproblemen of allergieën)

Volledige beoordeling van Spot & Tango

Overweeg een hond probioticum

Naast een dieetverandering kan het geven van een dagelijks probioticum aan uw hond, op korte of lange termijn, de maag van uw harige vriend weer in vorm krijgen. De beste probiotica voor honden kunnen helpen verlichten GI ongemak en verminderen de incidentie van braken, diarree en winderigheid. Maar de voordelen van probiotica gaan verder dan GI-verlichting. Een dagelijkse dosis kan ook helpen het immuunsysteem van uw hond te stimuleren, een slechte adem te verbeteren, jeuk van de huid te verlichten en meer.

Wat is een voedsel eliminatie dieet? (Video)

Als u zonder succes hebt geprobeerd de aanstootgevende ingrediënten te lokaliseren, kan uw dierenarts voorstellen om uw pup op een voedselverwijderingsproef te zetten. Deze speciale diëten zijn gericht op honden met aanhoudende huid- en maagproblemen en vereisen aanwijzingen van uw dierenarts. Maar deze video geeft je een goed idee van wat ze inhouden.

Hoe het voedsel van uw hond te veranderen

Overschakelen naar nieuw hondenvoer is niet altijd eenvoudig, vooral als uw hond al maagproblemen heeft. Onze gids over hoe u het voer van uw hond veilig kunt veranderen, geeft u een handig schema om de overgang geleidelijk te maken. Dit helpt het GI-systeem van uw pup zich aan te passen aan het nieuwe voedsel en tegelijkertijd maagklachten te minimaliseren.

Tagged With: Vergelijking