Badlands Ranch Dog Food Review: is Superfood compleet de moeite waard?

Om de lichten aan te houden, ontvangen we affiliate commissies via sommige van onze links. Ons beoordelingsproces.

Katherine Heigl met hond buiten

Je kent Katherine Heigl waarschijnlijk als een Amerikaanse tv- en filmactrice, maar wist je dat ze ook een fervent dierenactiviste is? Haar passie voor dierenwelzijn dreef haar ertoe om in 2022 een gezond nieuw hondenvoermerk te lanceren, genaamd Badlands Ranch.

Met volledig natuurlijke, aan de lucht gedroogde en volwaardige ingrediënten is Badlands Ranch Superfood Complete snel in populariteit geëxplodeerd. Wat is het dieptepunt van deze graanvrije formule waarvan het bedrijf zegt dat het “enkele van de gezondste voedingsmiddelen op aarde bevat?” Is het alle hype waard? En nog belangrijker, is het het beste dieet voor je pup?

Bezoek badlands ranch website

Badlands Ranch Hondenvoer Review

Samenvatting

We raden Badlands Ranch aan als je de voorkeur geeft aan een graanvrij premium dieet voor je fuzzy sidekick – en als je het extreem dure prijskaartje kunt betalen.

Ons team beoordeelt hondenvoer op basis van verschillende factoren, waaronder variëteit, voedingswaarde, prijzen, feedback van klanten, klantenondersteuning en meer.

Pros

 • Volwaardige ingrediënten zonder conserveermiddelen of vulstoffen
 • Vrij van tarwe, soja, maïs, aardappelen en zuivel
 • Humaan gefokt rundvlees
 • Biedt ook 100% gevriesdroogde runderlever-, kip- en zalmtraktaties
 • 90 dagen geld-terug-garantie
 • Opbrengsten en voedsel gedoneerd aan dierenasielen en no-kill belangenorganisaties
 • Gemaakt in de VS

Tegens

 • Erg duur
 • Slechts één formule beschikbaar (rundvlees & zalm)
 • Geen graan-inclusieve optie
 • Geen automatische verzending (maar ze zeggen dat het binnenkort komt)

Belangrijkste kenmerken

Badlands hondenvoerpakketten

Volgens de Badlands-website vanaf begin maart: “Vanwege de extreem hoge vraag wordt Superfood Complete binnen 10-15 werkdagen naar u verzonden.” We gaan ervan uit dat dit tijdelijk is totdat ze de productie kunnen opvoeren. En ondanks de vertragingen is het een uitstekend teken dat klanten (en hun harige vrienden) dol zijn op dit hondenvoer.

 • Een gezonde, houdbare optie
 • Uitstekende voedingsbalans en boordevol eiwitten
 • Bevat geen granen, vleesmeel of bijproducten, vulstoffen of kunstmatige conserveermiddelen
 • Voedsel wordt langzaam gekookt bij lage temperaturen in kleine hoeveelheden en aan de lucht gedroogd om de voedingswaarde en versheid te behouden
 • Elke aankoop die u doet, helpt dieren in nood via een partnerschap met de non-profitorganisatie van Heigl, de Jason Debus Heigl Foundation
 • Badlands Ranch belooft $ 100.000 per jaar om dierenreddingen te ondersteunen en doet maandelijkse voedseldonaties aan opvangcentra

Voedingsanalyse

Badlands Ranch Superfood Complete is een goed uitgebalanceerde, eiwitrijke formule met matige niveaus van vet, vezels en koolhydraten. Het caloriegehalte valt aan de onderkant van gewone commerciële brokjes, die meestal bestaan uit 325-600 calorieën per kopje.

Met een geschatte 32% koolhydraatgehalte, het is lager in koolhydraten dan veel commerciële brokrecepten, die 30-60% koolhydraten bevatten, waarvan de meerderheid zetmeel is (granen zoals tarwe, rijst, gerst, haver en maïs). Ook voor een eiwitrijk aan de lucht gedroogd / gedehydrateerd hondenvoer heeft Superfood Complete iets hogere vezels en lagere vetniveaus dan veel van zijn concurrenten.

Gegarandeerde analyse

 • Ruw eiwit: 30% (min)
 • Ruw vet: 14% (min)
 • Ruwe celstof: 5% (max)
 • Vocht: 15% (max)
 • Calorieën: 326 kcal/kop

Badlands Ranch Hondenvoer Ingrediënten

Laten we de ingrediënten van deze premium formule opsplitsen, zodat u de gezondheidsvoordelen voor uw harige vriend kent. De de eerste vier ingrediënten zijn rundvlees, runderlever, runderhart en zalm, alle hoogwaardige bronnen van eiwitten en vetten die uw actieve pup nodig heeft om te gedijen. Orgaanvlees is niet alleen rijk aan vitamine A, B, D en E, koper, ijzer, fosfor, selenium en zink, maar ze kunnen ook veel vlezige smaken toevoegen (goed voor kieskeurige pups).

Terwijl dit recept graanvrij, het bevat zoete aardappelen, pompoen, wortels, broccoli en bosbessen, allemaal gezonde complexe koolhydraten die licht verteerbaar zijn en veel vezels en andere voedingsstoffen bevatten. Het is ook verrijkt met een mix van essentiële vitamines en mineralen die zorgvuldig zijn gekozen voor een optimale gezondheid van de hond.

Overig “Superfood” Ingrediënten

 • Lijnzaad: bron van omega-3 en 6 vetzuren Docosahexeenzuur (DHA) en Eicosapentaeenzuur (EPA) die de ontwikkeling van hersenen en ogen en de gezondheid van huid, vacht, gewrichten en immuun ondersteunen
 • Chia zaden: rijk aan plantaardige eiwitten, vezels, antioxidanten, omega-vetzuren, calcium, kalium, magnesium, mangaan, zink en fosfor
 • Lion’s Mane paddenstoel (Hericium erinaceus): bevordert de spijsvertering, het immuunsysteem, het hart en de cognitieve gezondheid, helpt het lichaam vet beter te metaboliseren, vermindert ontstekingen en bevat veel vitamines en mineralen
 • Gember & kurkuma: natuurlijke antioxidanten die ontstekingsremmende eigenschappen hebben, waardoor ze goede toevoegingen zijn voor de cel- en gewrichtsgezondheid van uw pup

Notitie: We zouden graag meer specifieke informatie op hun website zien over waar ze de ingrediënten vandaan halen, waar ze hun voedsel maken en de kwaliteitscontrolemaatregelen die het bedrijf gebruikt. Badlands Ranch zegt echter wel dat ze werken alleen met leveranciers die zich inzetten voor een humane behandeling van dieren.

Zijn er terugroepacties geweest voor hondenvoer op Badlands Ranch?

Een terugroepactie voor huisdiervoeding treedt meestal op wanneer er een potentieel risico op besmetting is of een ander probleem waardoor het voedsel niet aan de kwaliteitsnormen voldoet. Terugroepacties worden uitgegeven door de Amerikaanse Food &Drug Administration (FDA), die de normen voor huisdiervoeding regelt, of vrijwillig door het merk zelf. Badlands Boerderij heeft tot nu toe geen terugroepacties van voedsel gehad, maar het is pas sinds de late zomer van 2022 op de markt.

Prijs

Badlands Ranch aanbiedingen kortingen als u 3 of 6 zakken hondenvoer of traktaties tegelijk koopt. Meld u aan voor een gratis account zonder abonnementsverplichting voor de onderstaande prijzen. Verzending is gratis bij bestellingen van meer dan $ 50.

Badlands Ranch Superfood Compleet

Ze bieden momenteel slechts één recept voor hondenvoer, maar we hopen dat ze in de nabije toekomst meer formules toevoegen.

 • 24-oz zak: $ 39,95 (reg. $ 59,95)

Badlands Ranch Superfood Hapjes

Deze hapklare lekkernijen zijn gemaakt met één enkel gevriesdroogd ingrediënt: rauwe runderlever, kipfilet of wilde zalm.

 • 4-oz zak: $ 17,99 (reg. $ 19,99)

Badlands Ranch Kortingscode

Met een abonnement kun je tot 60% besparen op Badlands Ranch. Gebruik deze link om aan de slag te gaan.

Wat is ons eindoordeel?

Bezoek badlands ranch website

We raden Badlands Ranch ten zeerste aan als je de voorkeur geeft aan een graanvrij premiumdieet voor je fuzzy sidekick – en als je het extreem dure prijskaartje kunt betalen. De hoge kosten lijken echter zeker niet veel pupouders af te schrikken, zoals blijkt uit de grote vraag en overweldigend positieve klantrecensies die we online hebben gezien.

Als u nog steeds andere soorten gezond hondenvoer verkent, lees dan onze beoordelingen van de beste bezorgdiensten voor hondenvoer, waaronder gepersonaliseerde verse maaltijden, volledig natuurlijke brokjes en gedehydrateerd hondenvoer. Misschien wilt u ook ons artikel bekijken over de beste hondenvoeding voor de meeste dieettypen, leeftijden, gezondheidsproblemen en meer.

Tagged With: Eten Bezorgen